Stedin Groep
geen max tarief
Zuid-Holland
40 uur per week
18 augustus 2025
30 april 2026
Werk waar je trots op kan zijn. Dit ga je doen.
Als Business Informatie Analist binnen Asset & Systeem Performance Management (ASPM) speel je een cruciale rol in de transitie naar datagedreven werken. Je ondersteunt in het strategisch programma Datagedreven Asset Management, waarin wordt gewerkt aan het verbeteren van datakwaliteit zodat een doelmatig portfolio van onderhouds- en vervangingsmaatregelen kan worden opgesteld. Door goed met data onderbouwde inzichten te genereren kunnen we de optimale balans tussen risico’s, performance en kosten vaststellen, zodat onze assets en monteurscapaciteit maximaal worden benut. Op deze manier draag je bij aan een belangrijke maatschappelijke uitdaging.
Je werkt nauw samen met de Programmamanager en Data Scientists. Daarnaast spreek je veel ASPM en IT collega’s werkzaam in het storings- en onderhoudsdomein. In deze rol inventariseer je hoe teams bijdragen aan de strategie van Stedin Asset Management, identificeer je de bijbehorende werkzaamheden en vertaal je deze naar een informatiebehoefte. Zo maak je inzichtelijk welke data en objecten cruciaal zijn voor het realiseren van de doelstellingen. Vervolgens teken je de werkprocessen en systemen uit waar deze data en objecten uit voortkomen en leg je een koppeling met de relevante bedrijfsobjecten uit het Nbility-model (sector architectuur). Hiermee lever je input voor proces- en IT-verbeterinitiatieven. Jouw bijdrage zorgt voor een samenhangende en datagedreven inrichting van processen en sturingsinformatie.
Dit ga je o.a. doen:
Jouw sterke punten. Worden wij blij van.
Je bent analytisch sterk, werkt gestructureerd en weet complexe informatie om te zetten in heldere beschrijvingen. Je vindt het interessant om het IT- en applicatielandschap te doorgronden en de samenhang tussen strategie, bedrijfsprocessen, applicaties en data inzichtelijk te maken.
Jouw drive om continu te verbeteren maakt dat je altijd op zoek bent naar manieren om processen, informatievoorziening en datagebruik te optimaliseren. Je voert gemakkelijk gesprekken met mensen en durft kritische vragen te stellen. Het gaat je goed af om zowel in teamverband als alleen te werken. Met een gestructureerde en zelfstandige aanpak pak je jouw verantwoordelijkheden op en zorg je ervoor dat je werk altijd wordt afgerond.
Een goed team. Daar hoor je bij.
Meteen vanaf dag één maak je deel uit van het team Portfolio- en Demand Management & Data Science (PDM&DS) binnen de afdeling ASPM. Dit team bestaat uit een Hoofd, twee Portfoliomanagers, drie Demand Managers, zeven Data Scientists en een Programmamanager. Samen met de andere teams binnen ASPM maken we het strategische investeringsplan dat de kwaliteit van onze netten moet waarborgen.
‘We zijn een gezellig team waar bevlogen mensen samenwerken. We discussiëren regelmatig over inhoudelijke zaken, gaan discussies niet uit de weg en houden elkaar zo scherp. Onze kantoordagen zijn maandag en donderdag op de Blaak en dinsdag in Delft. Met de lunch gaan we vaak een rondje wandelen samen en er zijn altijd wel mensen te porren voor de borrels.’ – Programmamanager Datagedreven Asset Management
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox