Gemeente Amsterdam

Beleidsadviseur incasso & invordering

Gemeente Amsterdam

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving
Adviseren van de afdeling Incasso en Invordering, waarbij procesvraagstukken, juridische vraagstukken en financiële vraagstukken de rode draad zijn.

Technische aanpassingen doorvoeren in systemen vanuit de VSM gedachte

De beleidsadviseur draagt in belangrijke mate bij aan het beheersen van de incasso- en invorderingsprocessen en het borgen van kwaliteit van de producten en output van de afdeling. Daarmee speelt men een essentiële rol in het continu leren en verbeteren (CLV) binnen de afdeling I&I. De adviseur is het eerste aanspreekpunt op dit gebied voor zowel de medewerkers als het management ter zake van respectievelijk de inhoudelijke begeleiding van verbeteropgaven en de aansturing van de verbeterteams waarbij financieen en juridische vraagstukken de belangrijkste onderwerpen zijn

Werkzaamheden
De werkzaamheden bestaan uit:

- Processen analyseren en het doen van verbetervoorstellen aan de hand van de CLV-methode.

- PDCA-cycli doorlopen in samenwerking met multidisciplinaire verbeterteams.

- Optreden als coördinator van de verbeterteams en zorgen voor de bewaking van kwaliteit, samenhang en voortgang van de verbeteropgaven.

- Verzorgen van managementinformatie ten behoeve van prestatiesdialogen en de sturing op kwaliteit.

- Vanuit procesanalyses risico’s inventariseren, analyseren en beheersmaatregelen voorstellen.

- Coördineren van de uitvoering van beheersmaatregelen zoals interne controles.

- Vertalen van wensen vanuit de business naar gerichte vragen (userstory’s) aan data-analisten in het kader van DGW en zorgen voor een juiste interpretatie en beoordeling van de betrouwbaarheid van de gebruikte data.

Gemeentelijke organisatie
De gemeentelijke organisatie bestaat uit 5 clusters, een bestuurs- en concernstaf, 7 stadsdelen en 1 stadsgebied. De stadsdelen besturen samen met de gemeenteraad, burgemeester en wethouders de stad Amsterdam. De 5 clusters zijn: Ruimte en Economie, Sociaal, Stadbeheer, Bedrijfsvoering, Digitalisering, Innovatie en Informatie. De clusters hebben expertise op een specifiek terrein, zoals sport, jeugd of parkeren. Zij werken beleid uit tot stadsbrede kaders waarbinnen de stadsdelen het uitvoerende werk kunnen doen. Ook bieden zij directe ondersteuning aan bewoners die dit nodig hebben, bijvoorbeeld op het gebied van participatie of werk. De stadsdelen houden zich onder andere bezig met de inrichting van straten en pleinen, groen en parken en welzijnswerk in de buurt. Ze zorgen ervoor dat wat ze doen, past bij de behoeften in hun stadsdeel en bij het beleid voor de hele stad. Meer informatie over de gemeentelijke organisatie is te vinden op: https://www.amsterdam.nl/.


 

De Eisen

  • Referentie U dient minimaal 1 relevante referentie op te geven van de aangeboden kandidaat. Vul in: organisatie naam contactpersoon telefoonnummer contactpersoon. Na afstemming met kandidaat en na het gesprek kan de opdrachtgever besluiten om in contact te treden met de referentie.  Let op: de referentie dient op de hoogte te zijn
  • Eis - Beheersing competenties Beheerst de kandidaat de competenties op de bijbehorende niveaus zoals hieronder genoemd.
  • Eis - Opleiding De aangeboden is in het bezit van afgeronde IVA en afgeronde BD Belastingdeurwaarder opleidingen. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv. Let op! De kandidaat moet het document meenemen naar het interview zodat de opdrachtgever kan controleren of deze voldoet. Indien het document niet aanwezig is of niet voldoet wordt het gesprek beëindigd en de offerte ter zijde gelegd.
  • Referentie U dient minimaal 1 relevante referentie op te geven van de aangeboden kandidaat. Vul in: organisatie naam contactpersoon telefoonnummer contactpersoon. Na afstemming met kandidaat en na het gesprek kan de opdrachtgever besluiten om in contact te treden met de referentie.  Let op: de referentie dient op de hoogte te zijn
  • Eis - Draaideurconstructie De aangeboden kandidaat heeft in de afgelopen 2 jaar een ambtelijke aanstelling gehad bij de gemeente Amsterdam.
  • Eis - CV toevoegen U voegt het cv toe van de kandidaat. Het cv is opgesteld in het Nederlands en is maximaal 5 A4 groot. Als een cv meer dan 5 A4 omvat worden alleen de eerste 5 A4 meegenomen in de beoordeling. Het cv dient enkel en alleen ter verificatie van de bij de eisen en wensen gegeven antwoorden. Als het cv niet overeenkomt met de door u gegeven antwoorden kan de gemeente Amsterdam besluiten uw offerte af te wijzen.
  • Eis - Toevoegen motivatie Geef in maximaal 1 A4 aan waarom uw kandidaat de meest geschikte is voor deze opdracht. Uw motivatie zal worden besproken tijdens het interview, indien de kandidaat hiervoor wordt uitgenodigd.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring met Vyzyr. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring met Key2. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring met maken van financiële rapportages. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.

De Wensen

  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft bij voorkeur aantoonbare ervaring met het adviseren van afdelingsmanager(s) op het gebied van de financiële stromen binnen Incasso en Invordering. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft bij voorkeur aantoonbare ervaring met het verzorgen van restituties en verwerken van betalingen. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.
  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft bij voorkeur aantoonbare ervaring met het adviseren van teammanager(s) op het gebied van wet en regelgeving. Dit dient duidelijk te blijken uit het cv.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox