Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen
geen max tarief
Drenthe
24 uur per week
11 december 2024
11 juli 2027
Organisatie
Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen (SWO) geeft met ruim 900 medewerkers uitvoering aan de gemeentelijke taken en verleent diensten aan ongeveer 80.000 inwoners van de twee gemeenten. Dit maakt ons de op één na grootste gemeentelijke organisatie in Drenthe. Daarnaast zijn wij een unieke organisatie door het werken voor 2 heel verschillende gemeenten. We zijn centraal gelegen en goed bereikbaar, zowel met de auto als het openbaar vervoer. Kijk voor meer informatie over onze organisatie op www.werkenbijdeswo.nl
De opdrachtnemer wordt gevraagd om als Senior Beleidsadviseur Informatisering & Automatisering (I&A) bij te dragen aan de beleidsvorming en verdere professionalisering van de processen op het gebied van digitalisering, informatisering en automatisering. De zelfstandige werkt aan het formuleren van strategische adviezen, het schrijven van beleidsdocumenten en directievoorstellen, en het begeleiden van implementaties van technologische oplossingen. Het werk wordt uitgevoerd binnen de gestelde kaders van de organisatie, waarbij de opdrachtnemer zelfstandig verantwoordelijk is voor de wijze van uitvoering.
Verantwoordelijkheden
Resultaat/ afronding
De opdracht wordt als succesvol afgerond beschouwd wanneer de volgende resultaten zijn bereikt:
De zelfstandige opereert onafhankelijk en bepaalt zelf de aanpak binnen de gestelde kaders. Het resultaat wordt beoordeeld op basis van de overeengekomen deliverables en deadlines.
Competenties
- Communicatief vaardig (mondeling en schriftelijk)
- Analytisch denkvermogen
- innovatief denken
- probleemoplossend vermogen
- resultaatgericht
Benodigd aantal professionals
1
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.
Is hybride werken mogelijk: nee
Planning
De digitale gesprekken met de opdrachtgever zijn gepland op maandag 16 december 2024. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen zo snel mogelijk bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox