Gemeente Amsterdam

Werkvoorbereider Maaiveld Zuid

Gemeente Amsterdam

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving
Als werkvoorbereider ben je een echte teamplayer en kunnen collega’s bij jou terecht voor de werkvoorbereiding van de projecten waar jullie gezamenlijk aan werken. Je draagt bij aan het projectdoel door het opstellen van bestekken en tekeningen, signaleert eventuele risico’s en adviseert over de beheersmaatregelen. Je gaat in gesprek met stakeholders, zoals aannemers en kabel- en leidingbedrijven en zorgt voor verslaglegging van deze gesprekken. Voor deze activiteiten werk je nauw samen met de projectleiders, specialisten, directievoerders en toezichthouders van het Ingenieursbureau en ook met externe partners, zoals netbeheerders en projectontwikkelaars.

Werkzaamheden

  • Het opstellen van heldere bestektekening voor de projectleiders en aannemers;
  • Betrokkenheid als werkvoorbereider bij het ontwerp en het voeren van gesprekken over de inpassingen van kabels en leidingen in de ondergrond;
  • Het omschrijven en vastleggen van technische eisen en wensen. Na vaststelling van de uitgangspunten voor de totale scope, maak je technische tekeningen tot en met bestek;
  • Het leveren van een bijdrage aan uitvoeringsfaseringen en kabels- en leidingenprocedures;
  • Het uitzetten van de voor je werkzaamheden benodigde onderzoeken, zoals inmetingen en onderzoek bij derden en het bewaken van de geleverde kwaliteit;
  • Het opstellen van faseringsplannen, tijdelijke maatregelen, kostenramingen en RAW-bestekken of het uitbesteden en toetsen van de aangeleverde stukken.


Gemeentelijke organisatie
Met ruim 18.000 collega's zorgen we ervoor dat Amsterdam een aantrekkelijke hoofdstad is en blijft. Waar het fijn is om te wonen, te werken en naar school te gaan. Met ruimte voor ondernemers en bezoekers. Werken voor Amsterdam betekent bijdragen aan iets groots. Aan groei, veiligheid, ontwikkeling, gezondheid. Van de stad, van Amsterdammers. Daarmee geven wij Amsterdam door; aan de toekomst, aan volgende generaties. We willen een goede werkgever zijn die ervoor zorgt dat alle collega's zich gezien en gewaardeerd voelen. We koesteren verschillen tussen
collega's, al die verschillen zorgen voor betere resultaten voor onze organisatie én onze stad.
Lees meer over de organisatiestructuur van de gemeente Amsterdam.

De Eisen

  • Eis - Opleiding De aangeboden kandidaat is in het bezit van een erkende mbo en/of hbo-diploma in het civiele domein. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan. Let op! De kandidaat moet het document meenemen naar het interview zodat de opdrachtgever kan controleren of deze voldoet. Indien het document niet aanwezig is of niet voldoet wordt het gesprek beëindigd en de offerte ter zijde gelegd.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft 5 jaar ervaring in het opstellen van RAW- en UAV-bestekken. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft 5 jaar ervaring in het opstellen van bestekstekeningen. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft in de afgelopen 5 jaar aantoonbaar ervaring met werkvoorbereiding op het gebied van maaiveldinrichting met nadruk op advisering in de ontwerpfase. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft in de afgelopen 5 jaar aantoonbaar ervaring met werkvoorbereiding op het gebied van maaiveldinrichting met nadruk op advisering in de inpassing van K&L in de ondergrond. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring met het opstellen van BLVC-plannen. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Eis - Werkervaring De aangeboden kandidaat moet inzetbaar zijn voor de duur van het project. Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.

De Wensen

  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft ervaring in het werken in complexe projecten binnen een stedelijke omgeving. Complex is integraal met meerdere disciplines, zoals verharding, K&L, sanering en groen in combinatie met constructies. Deze ervaring is recent en maximaal 2 jaar oud.  Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft ervaring met de procedures van het Amsterdamse 'Coördinatenstelsel werken aan de weg'. Deze ervaring is recent en maximaal 2 jaar oud.  Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.
  • Wens - Werkervaring De aangeboden kandidaat heeft aantoonbare ervaring van minimaal 3 jaar met de tekenstandaard NLCS en Microstation en AutoCad. Deze ervaring is maximaal 5 jaar oud.  Dit dient duidelijk geel gemarkeerd in het cv te staan.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox