Kamer van Koophandel

Subject Matter Expert Aanbesteding Logius Diginetwerk

Kamer van Koophandel

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving

Ondernemen is kansen benutten, risico's nemen, klanten vinden en behouden. KVK geeft ondernemers zinvolle informatie die het leven makkelijker maakt. Met toegang tot het Handelsregister en onze data, kennis en netwerken. Wij bieden als moderne publieke dienstverlener actuele en onafhankelijke informatie voor alle fasen van ondernemerschap. Of het nu gaat om het starten van een bedrijf, veilig zakendoen, innoveren, internationaal ondernemen of financiering. KVK maakt hiermee deel uit van de vitale infrastructuur van Nederland.

KVK maakt gebruik van de diensten om aan te sluiten op het Logius Diginetwerk, om aldus gegevens uit te wisselen met andere overheidsinstanties. Het contract daarvoor loopt ten einde en KVK start een aanbesteding om aan te blijven sluiten op het Logius Diginetwerk. KVK start een aanbesteding om aan te blijven sluiten op het Logius Diginetwerk. Wij zijn op zoek naar iemand die de komende jaren voor KVK de aansluiting op dat Logius Diginetwerk gaat verzorgen. KVK is een agile organisatie, opgedeeld in Groups. Elke Group heeft Product Teams en Practices. Product Teams zijn verantwoordelijk voor de life cycle van diensten en applicaties. De verantwoordelijkheid voor de aansluiting op het Logius Diginetwerk ligt bij de Group Solide Fundament, omdat die Group verantwoordelijk is voor het 7*24 uur beschikbaar houden van alle IT-componenten, de Service Desk, IT Service Management, Security, et cetera.

Voor deze opdracht zoekt KVK 1 Subject Matter Expert (SME), die als inhoudelijk expert deel uitmaakt van het Inkoopteam voor deze aanbesteding. De taken en verantwoordelijkheden zijn hierna beschreven.

Jij weet op een ondernemende en resultaatgerichte manier relevante informatie boven water te halen die van belang is voor de aanbesteding. Hierbij kies je de expertbenadering en ga je informatie brengen in plaats van erop wachten en creëer je draagvlak bij de staande organisatie. Uitstekende analytische en communicatieve vaardigheden zijn daarbij onmisbaar, je moet met uiteenlopende stakeholders kunnen schakelen. Je stuurt op resultaat, maar met oog voor de relatie met de ander en gebruikmakend van een vleugje humor. Met jouw analytisch vermogen en ervaringen elders kun je snel verbanden leggen en 'witte vlekken' in de kennis en kunde van KVK identificeren, waarop je dan pro-actief reageert. Je bent sterk inhoudelijk gedreven, en hebt een gedegen actuele kennis van het Logius Diginetwerk en de partijen die aansluitingen daarop aanbieden.

De taken die daarbij horen zijn:
• het opstellen van een taakstellend plan voor de werkzaamheden en dat afstemmen met de programmamanager van KVK;
• het beschrijven van de IST-situatie bij KVK;
• het beschrijven van de gewenste situatie voor KVK;
• het opstellen van het programma van eisen voor de aanbesteding (knock-out-criteria);
• meedenken over en formuleren van gunningscriteria (wensen);
• meedenken over het prijzenblad, de transitie en retransitie;
• het beantwoorden van vragen tijdens de NvI-fase;
• deelnemen aan overleggen met het Inkoopteam;
• rapporteren van status en voortgang aan de projectmanager;
• borgen dat alle op te leveren informatie goed verwerkt kan worden door de overige leden van het team.


Deze opdracht wordt niet als resultaatverplichting uitgevraagd, maar KVK wil wel het aantal uren voor deze opdracht maximeren (zie hierna). Aantal uren per week: in overleg met de projectmanager, maar zoveel als nodig om de tijdslijnen van de aanbesteding te halen.

KVK vraagt de kandidaat om zich voor te bereiden op een interview en een aanpak te presenteren voor bovengenoemde activiteiten. De kandidaat dient die aanpak bij inschrijving in te dienen; waarbij deze uit maximaal 400 woorden mag bestaan. Indien de kandidaat hiervoor additionele informatie nodig heeft, wordt hij/zij uitgenodigd hierover vragen te stellen. KVK zal deze dan via de Nota van Inlichtingen beantwoorden.

Kandidaatomschrijving

Aanpassingsvermogen
Blijft doelmatig handelen onder veranderende omstandigheden door eigen gedrag hierop af te stemmen.

Communiceren
Verwoordt gedachten helder en vlot, brengt mondeling en schriftelijk een boodschap begrijpelijk over aan anderen en weet hierbij hun aandacht vast te houden.

Deskundigheid
Het ontwikkelen van eigen kennis over het vakgebied en deze kennis effectief benutten voor de eigen functie of organisatie.

Resultaatgericht
Werkt doelgericht en vasthoudend naar resultaten toe en weet het resultaat op efficiënte en effectieve wijze te realiseren.

Organisatiesensitiviteit
Heeft inzicht in en is alert op (in)formele verhoudingen, posities en belangentegenstellingen binnen en buiten (de) organisatie(s) en kan daar adequaat op inspelen.

Let op!: Voorafgaand aan de beoordeling van uw aanbieding wordt deze getoetst op volledigheid en geldigheid aan de hand van de in de uitvraag gestelde eisen en de informatie in het CV. Indien gestelde eisen niet aantoonbaar in het cv zijn te herleiden dan zal deze eis in het antwoord van uw aanbieding worden aangepast. Het resultaat daarvan is dat uw aanbieding of lager scoort in de ranking of terzijde wordt gelegd. U ontvangt hierover een gemotiveerd bericht.I



Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Opleiding Kandidaat heeft minimaal een afgeronde hbo opleiding
  • 2 relevante referenties, die de volgende gegevens bevatten: naam referent, functie, organisatie, e-mailadres en/of telefoonnummer.
  • Kennis Kandidaat heeft aantoonbare kennis van aansluitingen op het Logius Diginetwerk, het opstellen van PvE's daarvoor én wat het betekent om van de huidige situatie te migreren naar de nieuwe situatie
  • Kennis en ervaring Kandidaat heeft aantoonbare kennis van en ervaring met werken in een inkoopteam voor (Europese) aanbestedingen
  • Ervaring Kandidaat heeft actuele (in de afgelopen 7 jaar) en minimaal 5 jaar aantoonbare ervaring met (Europese) aanbestedingen vanuit de aanbestedende partij, waarvan minimaal 3 jaar binnen organisaties qua omvang en complexiteit vergelijkbaar met KVK
  • Ervaring Kandidaat heeft actuele (in de afgelopen 5 jaar) en minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring met de 'harde' techniek van aansluitingen op het Logius Diginetwerk
  • Ervaring Kandidaat heeft actuele (in de afgelopen 5 jaar) en minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring met functional en non-functional requirements voor aansluiting op het Logius Diginetwerk
  • Ervaring Kandidaat heeft actuele (in de afgelopen 5 jaar) en minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring met de consequenties van Business Impact Analyses en Privacy Impact Analyses vertalen naar eisen en wensen
  • Ervaring Kandidaat heeft actuele (in de afgelopen 5 jaar) en minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring met ITIL- en BCM-gerelateerde onderwerpen als Incident, Problem en Change Management, Capacity Management, Disaster Recovery, Monitoring en IT Continuity Management vertalen naar eisen en wensen

De Wensen

  • Opleiding Kandidaat heeft een afgeronde opleiding op het gebied van projectmanagement, inkoop, aanbestedingen en/of contractmanagement
  • Ervaring Kandidaat heeft werkervaring binnen Overheid/ZBO's/semi-overheid
  • Ervaring Kandidaat heeft ervaring met aanbestedingen (vanuit een inschrijver)
  • Kennis en ervaring Kandidaat heeftaantoonbare kennis en ervaring met (Europese) aanbestedingen

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox