Stedin Groep

Sr. Power BI Consultant a.i.

Stedin Groep

De opdracht­omschrijving

Werk waar je trots op kan zijn. Dit ga je doen.
De energietransitie. We zitten er midden in, maar zijn er nog lang niet. Onmisbaar om vooruit te komen is data. En daar hebben we veel van bij Stedin. Heel veel. Daar moet de juiste informatie uit gehaald worden. Het nieuwe datalandschap is continue aan verandering onderhevig en wordt steeds moderner en gaver om aan te werken.
We zoeken een Power BI Consultant. Als Power BI Consultant beheer je alles wat met Power BI te maken heeft, de tenant, licenties, werkruimtes, gateways, premium capacity en meer. Je helpt en ondersteunt Power BI ontwikkelaars in de business en IT met jouw scherpe kennis. Je denkt creatief mee in mogelijkheden en werkt oplossingsgericht.
Wat je verder doet? Dat lees je hier:

  • Je houdt de laatste ontwikkelingen rondom Power BI bij en neemt hier actie op.
  • Je bewaakt het gebruik in relatie tot beschikbare licenties.
  • Je geeft workshops voor beginners en gevorderde collega’s binnen Stedin met als doel de Power BI-adoptiegraad te verhogen.
  • Je geeft gevraagd en ongevraagd ondersteuning aan collega’s bij Power BI-vraagstukken.
  • Je ondersteunt collega’s met het gebruik van OTAP ontwikkelstraat.
  • Je werkt samen met diverse stakeholders binnen Stedin rondom het beleid en governance gerelateerd tot Power BI.
  • Je draagt bij aan de visie voor datagedreven werken binnen Stedin.

 Jouw sterke punten. Worden wij blij van.
Je bent een Power BI Consultant met stevige ervaring met Power BI (Self service). Met jouw lef, hoge energieniveau en positieve instelling zet je elke dag die extra stap. Je bent in staat om nieuwe tooling en ontwikkelingen snel eigen te maken. Ook vind je het leuk om samen te vernieuwen, jezelf te ontwikkelen en anderen mee te nemen. Dat vind je niet alleen leuk. Jij doet het. En bij alles wat je doet, hou je natuurlijk het belang van de klant in de gaten; daarvoor doen we het uiteindelijk allemaal. Je zoekt een plek om jouw ambities waar te maken. Een plek waar proactiviteit verwelkomd wordt. En ja, dat vind je bij Stedin. Wat jou verder onze Power BI consultant maakt?

  • Je hebt minimaal hbo werk- en denkniveau met minimaal 5 jaar ervaring Power BI (self-service).
  • Je hebt minimaal 5 jaar ervaring met Self Service Reporting model Power BI.
  • Je hebt ervaring met DAX, PowerQuery, SQL
  • Pré als je ervaring hebt met een of meerdere van de volgende: DAX Studio, Tabular Editor, Python, R, YAML (Azure Devops Pipeline) en GIT.
  • Je hebt ervaring met Datawarehousing, zoals SAP BW, SAP HANA en SQL Server.
  • Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands (niveau B1 / leergierig).
  • Je bent een échte teamplayer.

 Een goed team. Daar hoor je bij.
Meteen vanaf dag één maak je deel uit van Smart Data Services. Deze release train bestaat uit meerdere agile teams. In de BI teams werken we op basis van DevOps. Je adviseert de Stedin business. Jij maakt deel uit van het team. Het team volgt de SAFe werkwijze. Het team wordt steeds autonomer. Er wordt veel gelachen, samen gewandeld tijdens de lunch, eerlijke feedback gegeven en veel samengewerkt. Er is veel aandacht voor inhoudelijke én persoonlijke ontwikkeling. Maandelijks wordt er een Learning Friday georganiseerd. Dit vormt voor ons de basis voor vernieuwing.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Kandidaat dient de Nederlandse taal machtig te zijn in woord en geschrift, een aanbieding op deze aanvraag is hierbij een akkoordverklaring
  • Kandidaat heeft minimaal minimaal hbo werk- en denkniveau
  • Kandidaat heeft minimaal 5 jaar ervaring met Power BI (self-service)
  • Het CV is voorzien van referenties (naam, functie en contactgegevens referent) of deze kunnen op aanvraag aangeleverd worden.Alle
  • 2 relevante referenties, die de volgende gegevens bevatten: naam referent, functie, organisatie, e-mailadres en/of telefoonnummer.
  • - Akkoord procedure en (broker) voorwaarden - Tariefindexatie is niet toegestaan - Na 1040 uur kan de kandidaat eventueel kosteloos worden overgenomen door Stedin - Indien er sprake is van een deta-vastconstructie dien je de salarisindicatie van de kandidaat te vermelden en eventuele secundaire arbeidsvoorwaarden.Alle
  • (INDIEN DETA-VAST) Indien je een kandidaat aanmeld voor de deta-vastconstructie dien je onderstaande gegevens van de kandidaat in het CV te vermelden. Let op: staan deze gegevens niet in het CV vermeld, wordt de kandidaat afgewezen. - salarisindicatie - eventuele secundaire arbeidsvoorwaarden - akkoordverklaring kosteloos overname na 1040 uur - het privé e-mailadres van de kandidaat m.b.t. de aanvraag v.h. online assessment - referenties (naam, functie en contactgegevens referent)Alle

De Wensen

  • Kandidaat is in het bezit van de volgende kennis/eigenschappen; • Je hebt ervaring met DAX, PowerQuery, SQL • Pré als je ervaring hebt met een of meerdere van de volgende: DAX Studio, Tabular Editor, Python, R, YAML (Azure Devops Pipeline) en GIT. • Je hebt ervaring met Datawarehousing, zoals SAP BW, SAP HANA en SQL ServerAlle
  • (ALLEEN BIJ KEUZE TUSSEN DETA-VAST EN DETACHERING) Via welke inleen-constructie wordt de kandidaat aangemeld? - Deta-vast (0 punten) - Detachering (0 punten)
  • Via welke broker dient de opdracht te lopen in het geval van gunning?
  • Is de kandidaat eerder werkzaam geweest binnen Stedin? Indien kandidaat eerder werkzaam is geweest binnen Stedin dan dient de reden van vertrek in het CV te staan. Tevens worden intern referenties ingewonnen. Mocht de reden van vertrek en de referentie(s) niet overeenkomen, dan wordt de toelating in het Dynamisch Aankoopsysteem ontnomen. Let op: Benoem in de CV de reden van vertrek en/of referentie(s) binnen Stedin. (0 Punten)Nee, de kandidaat is niet eerder werkzaam geweest binnen Stedin. (0 Punten)Alle
  • De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Deze kunnen worden getoetst in een gesprek met de opdrachtgever. - Goed kunnen plannen - Verantwoordelijkheidsgevoel - Flexibele instelling - Goede communicatieve vaardigheden - Resultaatgericht - Proactief - Luistervaardig

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox