Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO)

Senior tester

Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO)

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving
Heb je altijd al willen weten hoe het is om een centrale rol te spelen binnen het DUO-landschap? Ons flexibele en sociale DevOps-team van de BAP (Basis Administratie Personen) zoekt een enthousiaste tester om ons team te versterken. Ons team bestaat nu uit

  • 2 ontwerpers,
  • 4 bouwers ,
  • 5 OPS'ers en
  • 4 testers, verdeeld over twee subteams: Kiwi en Ibis. Wat ga je doen? Als tester bij de BAP ben je verantwoordelijk voor het testen van meer dan 35 BAP-applicaties. BAP speelt een belangrijke rol in het inwinnen, beheren en ontsluiten van de data van ruim 12 miljoen personen, waarbij de koppeling met het RvIG (BRP/RNI) centraal staat. Bij de BAP kun je zeker zijn van voldoende uitdaging en een complex landschap. We vernieuwen continu en we werken met veel data en interne afnemers. We zijn nu bezig met het lostrekken van BRP uit BAP en het inrichten van duopipelines.

Achtergrond opdracht
Wat zoeken we in jou? We zoeken een tester met ervaring in testautomatisering. Bij BAP doen we al heel lang aan testautomatisering. Onze omvangrijke testen zijn gegroepeerd in zeven applicatietesten en zijn geschreven in Cucumber met JAVA voor de backend en Cypress voor de frontend, Kennis en ervaring van JAVA is wel een vereiste. We zijn continue bezig om ons testproces naar een hoger niveau te tillen. Jouw suggesties en inzichten zullen zeer gewaardeerd worden, net als ervaring met andere kennisgebieden en frameworks als Continuous Development, scripting, security en cloud computing. Het team heeft bij voorkeur behoefte aan iemand die ook het testproces en de organisatie daarvan kan ondersteunen, dus wat testmanagement skills heeft en kan organiseren en knelpunten kan overzien. Ons team werkt zoveel mogelijk samen op kantoor op maandag en donderdag. Binnen domein Persoon waar BAP onder valt wordt regelmatig borrels georganiseerd.

Competenties

  • Testmanagement skills
  • Organiseren en overzien van knelpunten
  • Flexibel
  • Samenwerkend
  • Communicatief vaardig
  • Overtuigend
  • Leert snel

 

 

De Eisen

  • GEEN ZZP
  • HBO werk- en denkniveau (3 jaar)
  • Recente werkervaring in Agile / Scrum ervaring (3 jaar)
  • HBO werk- en denkniveau
  • Kennis en ervaring van JAVA
  • Recente werkervaring met Testen (3 jaar)

De Wensen

  • Werkervaring met DevOps;
  • Werkervaring bij DUO is een prĂ©;
  • Kennis en werkervaring met geautomatiseerd testen, bij voorkeur middels Cucumber, Cypress en Java;
  • Kennis en ervaring met Continuous Development, scripting, security en cloud computing.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox