Gemeente Nijmegen
max €110 per uur
Gelderland
20 uur per week
01 juli 2024
31 december 2024
De afdeling Publiekszaken van de gemeente Nijmegen zit al een aantal jaar in een doorontwikkeling. Deze doorontwikkeling is nodig om een goede dienstverlening richting onze inwoners te blijven waarborgen. De laatste jaren vinden er ontwikkelingen plaats in de gemeentelijke dienstverlening, zoals verregaande digitalisering, internationalisering, arbeidsmigratie en stedelijke groei. Deze ontwikkelingen resulteren in een toegenomen klantvraag, steeds complexere vragen, nieuwe wetgeving en veel technologische uitdagingen. We anticiperen op deze ontwikkelingen door het uitvoeren van een afdelingsbreed opleidingsplan, door goed te kijken naar de inrichting van de afdeling en door een verandering in cultuur te realiseren, met veel aandacht voor de kwaliteit van werken.
Als onderdeel van onze doorontwikkeling binnen de afdeling Publiekszaken van de gemeente Nijmegen, zijn we op zoek naar een enthousiaste en zeer ervaren BRP-specialist die ook als coach kan fungeren voor de BRP-specialisten. De rol omvat onder andere het begeleiden van BRP-specialisten bij het implementeren van processen, de kwaliteitsmonitor, de zelfevaluatie, mutaties / correcties en andere complexe werkzaamheden. We zoeken iemand met ruime ervaring in het geven van trainingen, het begeleiden van medewerkers en een goed begrip van ICT.
Daarnaast wordt van de kandidaat verwacht dat zij/hij zelf ook werkt aan complexe dossiers, waarbij de kandidaat zijn/haar expertise inzet om in control te blijven over de workload, processen aanpast en borgt. De nieuwe medewerker is dus niet alleen verantwoordelijk voor het begeleiden van anderen, maar is ook actief betrokken bij het oplossen van uitdagende vraagstukken binnen de afdeling. Hiermee draagt de kandidaat bij aan zowel de ontwikkeling van het team als de verdere professionalisering van de afdeling.
Verantwoordelijkheden
De kandidaat is inzetbaar vanaf 1-7-2024 tot en met 31-12-2024 voor 20 uur per week. De inhuuropdracht kan optioneel worden verlengd met 6 maanden. De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de Offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de Offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox