Waterschap Noorderzijlvest
max €90 per uur
Groningen
28 uur per week
01 augustus 2023
31 december 2023
Waterschap Noorderzijlvest zorgt in een groot deel van Groningen, in Noord- en Midden-Drenthe en in een stukje Friesland voor veilig leven met water, schoon water, gezuiverd water en voldoende water in elk seizoen. Voor onze 300 medewerkers gaat een gezonde en toekomstbestendige leef-, woon- en werkomgeving van de circa 383.000 inwoners in ons gebied boven alles. Dit vraagt om gedreven professionals die uitblinken in hun eigen vakgebied en passie.
Projectleider 28-32 uur per week
Voor een tweetal projecten zoekt Waterschap Noorderzijlvest een projectleider, te weten:
1) Peilbesluiten
2) Onderhoudslegger
Peilbesluiten
De afgelopen en komende jaren is Waterschap Noorderzijlvest druk bezig (geweest) om de peilbesluiten te actualiseren samen met de omgeving. In een peilbesluit worden alle aspecten die spelen in een gebied beschouwd en wordt een daarbij passend waterpeil juridisch vastgesteld. Hiervoor dienst een gebiedsproces met de omgeving te worden opgezet. Je stuurt een intern projectteam aan, zorgt voor de juiste draagvlak intern en extern en je zorgt dat genoemde maatregelen worden voorbereid en uitgevoerd. Je zorgt voor een goede projectbeheersing op tijd, geld en risico's en rapporteert aan de interne opdrachtgever over de voortgang van de projecten.
Onderhoudslegger
Voor de onderhoudslegger is samen met het projectteam en stakeholders een pilotgebied vormgegeven. Nu moet dit verder worden uitgerold. Je stuurt een intern projectteam aan, zorgt voor de juiste draagvlak intern en extern en zorgt dat dit verder wordt gepland en de ervaringen vanuit het pilotgebied als een succes wordt meegenomen. Ook zorg je dat alles goed wordt vastgelegd en uiteindelijk als juridische basis kan dienen voor de Onderhoudslegger. Je zorgt voor een goede projectbeheersing op tijd, geld en risico’s en rapporteert aan de interne opdrachtgever over de voortgang van je projecten. Je overlegt met bestuurders van het waterschap en andere partijen en bent daar verbindend in.
Daarnaast kun je ingezet worden op andere werkzaamheden.
Competenties:
Detacherings-/payrollbureau, intermediair of ZZP
Bij deze opdracht is sprake van leiding en toezicht door de opdrachtgever. Het gevolg hiervan is dat er in de praktijk sprake zal zijn van een dienstbetrekking, waardoor deze opdracht niet uitgevoerd kan worden door een zzp'er / DGA.
Zzp'ers die voor deze opdracht in aanmerking willen komen kunnen zich laten detacheren via een detacheringsbureau of payroll-bedrijf, dat dan de offerte indient.
1. Een overeenkomst kan worden ontbonden, indien gewijzigde regelgeving dit noodzakelijk maakt.
2. Ook bij ziekte van de medewerker, die naar verwachting langduriger (langer dan 10 werkdagen) zal zijn, en in geval van andere zeer ernstige omstandigheden, heeft de opdrachtgever het recht de opdrachtnemer te verzoeken een vervangende medewerker aan te bieden dan wel het contract conform de algemene voorwaarden van het DAS te ontbinden. Iedere vervanging geschiedt slechts na voorafgaand overleg en toestemming van de opdrachtgever. De vervangende medewerker dient aan dezelfde kwalificaties te voldoen als de oorspronkelijk werkzame medewerker van de opdrachtnemer. Indien er een inwerkperiode noodzakelijk is, zal vooraf in overleg worden bepaald hoeveel dagen door de opdrachtnemer niet in rekening gebracht zullen worden, zulks echter met een maximum van 5 werkdagen
3. Tussentijdse ontbinding van de overeenkomst is mogelijk met instemming van alle partijen, tenzij één der partijen gemotiveerd kan aantonen dat het niet van haar verlangd kan worden dat deze detachering voortgezet wordt. In deze situatie nemen partijen een opzegtermijn van 1 maand in acht.
4. Voor deze opdracht zijn de AWVOODI 2018 van toepassing deze zijn beschikbaar op de website via onderstaande link:
https://www.noorderzijlvest.nl/inkoop-en-aanbesteding
Indexering tarief:
Het door u aangegeven tarief kan na minimaal 12 maanden jaarlijks worden geïndexeerd op basis van de CBS prijsindex (CBS indexering, Dienstenprijzen, commerciële dienstverlening en transport, Architecten en Ingenieurs (71), waterbouw (711216)).
https://opendata.cbs.nl/statline/#/CBS/nl/dataset/83760NED/table?ts=1533643636692
Het waterschap nodigt maximaal 3 kandidaten uit voor een sollicitatiegesprek in week 29 of 30 2023. Wij verzoeken de kandidaten uitdrukkelijk rekening te houden met deze periode.
Wanneer u op 18 juli 2023 voor 12.00 uur nog geen uitnodiging heeft ontvangen via het DAS Groningenhuurtin.nl, behoort u niet tot de eerste selectie voor de gespreksronde.
Contact over de opdracht en/of de procedure loopt uitsluitend via het DAS Groningenhuurtin.nl. Wij verzoeken u dan ook geen contact met het waterschap op te nemen.
Heeft u zich nog niet geregistreerd als aanbieder op www.Groningenhuurtin.nl, dan adviseren wij u hiervoor op korte termijn zorg te dragen. U kunt helaas zonder registratie géén offertes indienen voor de lopende opdrachten. Na goedkeuring van de registratie kunt u via www.Groningenhuurtin.nl offertes indienen voor nieuwe opdrachten.
in overleg 28-32 uur per week
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox