Gemeente Oldambt
max €100 per uur
Groningen
6 uur per week
06 mei 2025
31 augustus 2025
Opdrachtomschrijving
In het Onderwijskansenbeleid Alle jeugdigen doen ertoe, alle jeugdigen doen mee! heeft de gemeente Oldambt haar ambities, doelstellingen en activiteiten/resultaten opgeschreven. Van de opdrachtnemer wordt gevraagd de werkgroep VVE te ondersteunen bij het realiseren van de doelen zoals opgenomen in het beleidskader:
Om de doelen te bereiken wordt o.a. aan de volgende activiteiten gedacht: het opstellen van een lokaal kwaliteitskader VVE, ouders actief en preventief informeren over VVE, implementeren van de Peutermonitor, afspraken over doelen, leerlijnen en samenwerking m.b.t. de doorgaande ontwikkellijn tussen voor- en vroegschoolse educatie.
Gevraagd wordt een plan van aanpak, inclusief tijdsplanning, op te stellen van activiteiten die in de komende jaren moeten worden uitgevoerd. En de werkgroep te ondersteunen bij het organiseren van deze activiteiten.
Van kandidaten wordt uiteraard verwacht dat zij veel ervaring hebben in het werken met dit onderwerp, zodat een snelle start en trefzekere begeleiding gegarandeerd zijn.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox