Nationale Politie
max €115 per uur
Utrecht
36 uur per week
10 juni 2024
31 mei 2025
De dienst IV van de politie ondersteunt de operationele politie collega’s met hun dagelijkse taken zoals handhaving en opsporing. Er zijn zo’n 100 DevOps-teams elke dag hard aan het werk om de beste informatievoorziening te bieden om Nederland veilig te houden.
Voor het cluster Algemene Opsporing zijn wij op zoek naar een informatieanalist voor het landelijk recherche ondersteuningssysteem. Dit systeem ondersteund 20.000+ gebruikers die werkzaam zijn binnen de opsporing Nederland.
Het systeem bevindt zich in een complex landschap met vele stakeholders. De werkzaamheden zijn onder andere:
Je bent werkzaam in het product owner support team (POST) en vandaar uit zorg je er voor de het werk geprioriteerd en gedoseerd bij de teams komt. Je voert de regie op de epics, zodat de werkzaamheden in afstemming met de stakeholders en de ontwikkelteams worden uitgevoerd.
Verantwoordelijkheden
Wij richten ons met deze aanvraag tot álle potentiële aanbieders/inschrijvers; zowel aanbieders die een kandidaat offreren, als ZZP'ers die zichzelf offreren. Bij deze aanvraag gaat het om een werkrelatie op basis van een resultaatgerichte opdrachtdefinitie. De uitvoering vindt plaats vanuit van de vakinhoudelijke professionaliteit, zelfstandigheid, kennis en vaardigheden (expertise) van de kandidaat. Er is geen sprake van inzet op basis een arbeidsverhouding en dient ook niet als zodanig te worden aangemerkt. De opdracht start op het moment dat de kandidaat start en de opdracht stopt op het moment dat het resultaat door de politie goedgekeurd is (decharge). Tussentijds evaluatie zal periodiek en in afstemming plaatsvinden.
Voor deze opdracht is een BO plus screening van toepassing. Een positief besluit is een vereiste voor het uitvoeren van deze opdracht.
Deze opdracht voer je uit in teamverband voor de duur van één jaar. Mogelijkheid tot verlenging als de 3 doelstellingen nog niet zijn behaald. Beoogd resultaat
1. Als teamlid van het product owner support team inventariseer je de IV behoeftes
2. In nauwe samenwerking met de product owner help je de behoeftes te prioriteren en op te splitsen in delen, zodat waardecreatie in elke sprint plaatsvind
3. Communicatie en regievoering tussen de stakeholders en de ontwikkelteams
Omdat je met een team werkt waar direct met de stakeholders wordt geschakeld, is het van belang dat je over de volgende competenties bezit:
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox