Nederlandse Spoorwegen
max €80 per uur
Utrecht
36 uur per week
11 augustus 2025
10 augustus 2026
Startdatum: 11-08-2025
Einddatum: 10-08-2026
Locatie: Utrecht
Maximum tarief*: €80,-
*Let op: Bovenstaand tarief is een max. all-in uurtarief (incl. o.a. reiskosten, faciliteiten, eventuele vergoedingen en de fee(s) voor onze contractmanager FastFlex, excl. btw). Het tarief weegt mee in het selectieproces.
Dit ga je doen
Als Functioneel Beheerder word je ingezet binnen het Product Line Team 5 in het 'TOPAAS platform team', waar je samen met de andere engineers verantwoordelijk bent voor het beheren, verbeteren en ondersteunen van diensten voor IT (ontwikkel)teams.
De diensten die beheerd worden door het Product Line Team 5 bestaan uit de producten Slack, Miro en Figma, evenals het voorbereiden en organiseren van het maandelijkse streamingsevenement NS Tech Talk.
Het TOPAAS platform biedt selfservice oplossingen aan de eindgebruikers, die in combinatie met automatisering zorgt voor een actueel en toegankelijk platform. Kennisdeling is voor ons essentieel om bij te blijven met alle ontwikkelingen in en rond het platform. We werken volgens Scrum en Kanban. De Product Owner creëert de roadmap en prioriteert de backlog.
Samen met je mede-engineers zorg je ervoor dat de diensten van het platform binnen enkele minuten aan onze gebruikerskunnen worden geleverd.
Je richt je hierbij op de volgende activiteiten:
Hier ga je werken
Binnen NS worden intern vele bedrijfsapplicaties ontwikkeld met behulp van de meest moderne technologieën. De afdeling CPO (Centrale Platform Organisatie) is verantwoordelijk voor de generieke IT diensten binnen NS, onder deze afdeling valt het NS ontwikkelplatform: TOPAAS. Het TOPAAS Platform faciliteert collaboration tooling, continuous delivery pipelines en virtuele ontwikkelwerkplekken om alle facetten van een IT traject binnen NS te kunnen ondersteunen. Om de NS ontwikkelteams op elk moment te kunnen voorzien van kant-en-klare ontwikkelomgevingen zijn actuele en relevante tools en deskundige ondersteuning essentieel.
Het TOPAAS Platform wordt gefaciliteerd door het TOPAAS Platform Team. Dit team is verantwoordelijk voor de volledige dienstverlening en verzorgt het lifecycle-management van de TOPAAS producten, ontwikkelt de selfservice-faciliteiten, en ondersteunt de platform gebruikers. Het TOPAAS Platform Team bestaat uit meerdere agile productteams die elk verantwoordelijk zijn voor een deel van de dienstverlening. De teamleden werken intensief samen. Het platform team werkt volledig volgens de Agile en DevOps principes en hanteert daarbij de Kanban methode in combinatie met Scrum en ITIL. Het leveren van waarde voor onze veelal technische gebruikers staat hierin centraal.
De werkzaamheden zijn voor minimaal 32 en maximaal 36 uur per week.
Binnen het TOPAAS Platform Team werken we een dag in de week samen op kantoor. Voor de rest van de dagen is er de mogelijkheid om vanuit huis of op kantoor te werken. Voor thuiswerken word je geacht over een betrouwbare video- en audioverbinding te beschikken. We werken samen in MS Teams en Slack.
Dit zijn de eisen
Werken bij NS betekent dat jij hét verschil kunt maken in de wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. De kernwaarden van NS zijn open en betrouwbaar. Wij gaan voor resultaat en willen vooruit.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox