gemeente Leidschendam-Voorburg

Financieel Kwaliteitsmedewerker Ondersteuning

gemeente Leidschendam-Voorburg

De opdracht­omschrijving

De organisatie
De Gemeente Leidschendam-Voorburg is een ambitieuze organisatie met ca. 650 medewerkers. Onze ambitie is om de Beste Gemeentelijke Dienstverlener van Nederland te zijn. Dit vraagt veel van onze medewerkers. Als organisatie doen wij er alles aan om onze medewerkers hier optimaal in te faciliteren, op een maatschappelijk verantwoorde manier (MVO). Bijvoorbeeld door vorm te geven aan Het Nieuwe Werken: slimmer, efficiënter en effectiever werken, gebruikmakend van nieuwe technologieën. Ons hypermoderne kantoor biedt alle mogelijkheden om optimaal te flexwerken (flexibel, tijd- en plaats onafhankelijk). Dit creëert nieuwe vormen van samenwerking, meer eigen verantwoordelijkheid; eigen creativiteit en oplossingsgerichtheid. Ook zoeken wij bewust de verbinding met elkaar. Dit alles doen we onder het motto: Vertrouwen, Verbinden en Verantwoordelijkheid.

De afdeling
De afdeling Werk, Inkomen, Jeugd en Zorg (WIJZ) bestaat totaal uit 150 FTE in verschillende teams die meerdere multidisciplinaire samenwerkingsvormen hebben. Elk team wordt aangestuurd door een coachend teamleider. Naast de uitvoering van de dienstverlening van het gehele sociaal domein binnen Leidschendam-Voorburg, voert de afdeling de dienstverlening op het terrein van werk en inkomen voor de gemeente Wassenaar en Voorschoten uit. Uitgangspunt hierbij is klantgericht en bedrijfsmatig werken. Begrippen als eigen verantwoordelijkheid, creativiteit en flexibiliteit zijn verbonden aan de wijze waarop onze medewerkers hun taken uitvoeren.

Wat je doet
Als financieel kwaliteitsmedewerker van team Ondersteuning ben je verantwoordelijk voor een aantal taken die gericht zijn op het domein Werk en Inkomen en die een sterke financiële component hebben. Je bent de spil tussen de financieel adviseur van de afdeling bedrijfsvoering en de beleidsmedewerkers. Je bent verantwoordelijk voor de jaarverslagen, jaarplannen en levert een bijdrage aan de turap. Dit doe je voor Leidschendam-Voorburg maar ook voor de gemeenten Wassenaar en Voorschoten. Daarnaast werk je nauw samen met je collega kwaliteitsmedewerkers, de beleidsmedewerkers, regisseur en teamleider van Werk, Inkomen, Jeugd en Zorg (WIJZ).

Opdracht
Als Financieel Kwaliteitsmedewerker verricht je onder andere de volgende werkzaamheden die betrekking hebben op:

  • P&C cyclus (Planning & Control). Hieronder vallen de tussentijdse rapportages, kadernota, begroting, jaarrekening inclusief voorzieningen en correctieboekingen, ook voor het samenwerkingsverband met de gemeenten Voorschoten en Wassenaar;
  • Interimcontrole; 
  • Sisa- verantwoording;
  • Voorschotaanvraag asielinstroom;
  • Vangnetregeling;
  • Acties die voortvloeien uit de circulaires;
  • Het maken van risico analyses;
  • De financiële paragraaf van de Marap;
  • Budgetgesprekken inclusief budgetoverzichten samen met de regisseurs;
  • Financiële aansluitingen.

Wat wij van je vragen

  • Je hebt tenminste een afgeronde hbo opleiding in de financiële sector / bestuurskunde;
  • Je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring, bij voorkeur bij een ambtelijke organisatie;
  • Je hebt minimaal 2 jaar werkervaring als (senior) financieel medewerker of financieel kwaliteitsmedewerker;
  • Je hebt bij voorkeur ervaring met financiën / budgetten;
  • Je hebt ervaring met het werken in een politiek bestuurlijke omgeving;
  • Je hebt aantoonbare kennis en relevante ervaring met wet- en regelgeving op het vakgebied inkomen en financiën;
  • Je beschikt over goede schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden;
  • Je beschikt over analytisch vermogen en je hebt een zakelijke, flexibele, pro-actieve en klantgerichte houding waarmee je in staat bent om domeinoverstijgend te kunnen werken;
  • Je bent stressbestendig;
  • Je bent bekend met de suite en decade.

 

 

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • ‘Bring your own device’ is van toepassing

De Wensen

  • Aantoonbare werkervaring met het werken met Decade
  • Aantoonbare werkervaring met het werken met Suite voor sociale regie
  • Aantoonbare kennis van relevante wet-en regelgeving voor het vakgebied Inkomen en financiën
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring als (senior) financieel medewerker of financieel kwaliteitsmedewerker in de afgelopen 4 jaar
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring bij een gemeentelijke organisatie in de afgelopen 8 jaar
  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau in de financiële sector / bestuurskunde / bedrijfskunde

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox