Provincie Noord-Brabant

Event-Communicatie adviseur

Provincie Noord-Brabant

De opdracht­omschrijving

Wij zijn binnen het team strategische evenementen op zoek naar een event communicatie adviseur. Een tactische en operationele duizendpoot met ervaring en affiniteit binnen het werkveld van (online)events en social media-campagnes. Een adviseur met een hands on mentaliteit die de huidige ontwikkelingen in de (online) events branche omarmt, hierin kansen ziet en uitdagingen.

 

Het team strategische evenementen is verantwoordelijk voor het corporate evenementenprogramma en heeft een adviserende en projectaansturende rol voor de inzet van evenementen voor een breed netwerk binnen de 5 o’s (overheden, ondernemers, onderwijs- en kennisinstellingen, organisaties & onze Inwoners).

Strategische evenementen valt onder het programma Organisatie Bestuur en Management waarin teams zorgdragen dat het bestuur en directie integraal en op een kwalitatief hoog niveau worden ondersteund. Binnen het programma OBM is de samenwerking externe betrekkingen gepositioneerd waarin het team strategische evenementen intensief samenwerkt met teams Branding en Public Affairs.

 

De inhuur van de event communicatie adviseur geldt van 1 april t/m 31 december 2021, met uitzicht op verlenging.

 

Concreet gaat het om het opstellen van een contentstrategie rond diverse (online) evenementen i.c.m. de verdere ontwikkeling en het contentbeheer van het platform Ontmoet Brabant www.ontmoetbrabant.nl en bijbehorende social media kanalen. Daarnaast is het het actualiseren en onderhouden van het netwerkoverzicht externe betrekkingen van de provincie onderdeel van de functie en alle verdere tactisch en operationele communicatie-inzet rond evenementen.

Taken

  • Het opstellen van een contentstrategie voor Ontmoet Brabant in samenwerking met het team: welke kanalen zetten we waarvoor in, welke doelgroep bereiken we via die kanalen, hoe activeren we hen/stimuleren we interactie, wanneer en met welke boodschap; 
  • Vertalen van de contentstrategie naar communicatieplan en  contentkalender. Verdere ontwikkeling en beheer van online platform www.OntmoetBrabant.nl; 
  • Actualiseren en onderhouden van netwerkkalender Externe Betrekkingen;
  • Afstemming met communicatie- en beleidsadviseurs Provincie en externe contacten over onderwerpen en invalshoeken voor content Ontmoet Brabant. Vertalen naar energieke (event) communicatie in scherpe ‘jip- en janneketaal’: schrijven van blogs, artikelen, nieuwsbrieven, flyers en verzamelen/laten produceren van beeldmateriaal en video’s. Contact onderhouden met externe events die jouw content delen (zoals bijvoorbeeld Dutch Design Week/Data Week);
  • Resultaten en verhalen van evenementen in- en extern over het voetlicht brengen. Monitoren en analyseren van verspreide content

 

 

 

Kandidaatomschrijving

  • Jij hebt ervaring (of affiniteit) met eventcommunicatie, marketing- en online campagnes en een voorliefde voor het maken en managen van inhoudelijke content;

  • Je kunt een plan bedenken en dit ook nog uitvoeren;

  • Je staat bekend als een creatieve, energieke, slimme doener, die steeds kansen signaleert en hier actie op onderneemt door deze te vertalen in rake content of waardevolle samenwerking;

  • Je hebt een scherpe pen, en bent daarnaast gewend om een briefing voor bijv. film of grafische vormgeving te verzorgen;

  • Je hebt gevoel voor de politiek/bestuurlijke en maatschappelijke context waar je in komt te werken;

  • In deze tijdelijke functie werk je nauw samen met zowel de collega’s van Team Strategische Evenementen als in projectverband.

Interviewplanning

We streven er naar de gesprekken te houden in week 11, via Teams.

Toelichting op rooster

Een werkweek van 24 uur behoort tot de mogelijkheden. Bij de provincie Noord-Brabant zijn we flexibel, en dat verwachten we andersom ook. Het verrichten van werkzaamheden in de avonden of weekenden is incidenteel onderdeel van deze opdracht, en de vergoeding hiervoor wordt geacht in het overeen te komen tarief te zitten. Bij de provincie gaan we uit van het BYOD (Bring Your Own Device) principe.

 

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • 24- 32 uur beschikbaar per 1 april 2021. Dit blijkt uit het CV.
  • Je hebt kennis en ruime ervaring met ontwikkeling van contentstrategie en -beheer in een dynamische omgeving, bij voorkeur in een politiek bestuurlijke omgeving. Dit blijkt uit het CV.
  • Je beschikt over een HBO opleiding in een event/communicatie richting. Dit blijkt uit het CV.
  • Kandidaat beschikt over minimaal 3 jaar aantoonbare relevante werkervaring met het ontwikkelen van contentbeheer en tactisch operationele communicatie-inzet rond evenementen en of campagnes. Bij voorkeur bij/in opdracht van een overheidsorganisatie van minimaal 500fte. Dit blijkt uit het CV.
  • Kandidaat beschikt over minimaal een afgeronde HBO opleiding bij voorkeur in de communicatie en/of evenementen richting. Dit blijkt uit het CV.
  • Kandidaat heeft minimaal 3 jaar ervaring als communicatieadviseur in een (politiek- bestuurlijke) dynamische omgeving en daarnaast affiniteit met de organisatie van (online) evenementen en campagnes. Dit blijkt uit het CV.

De Wensen

  • Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria.<br> <div style="padding:10px"> <p>Tijdens het sollicitatiegesprek zijn de laatste (maximaal) 25 punten toe te kennen. Deze 25 punten worden als volgt verdeeld:</p><p><br> 1) De zienswijze en visie op de betreffende functie/werkzaamheden, gerelateerd aan eigen ervaring en visie provincie: maximaal 10 punten. </p><p>2) Match met het team (voldoende complementair in kennis en samenwerking): maximaal 5 punten. </p><p>3) Competenties zoals verbindend, doortastend, vernieuwend, betrouwbaar maximaal 10 punten. </p><p> </p><p>Bij de provincie gaan we uit van het BYOD (Bring Your Own Device) principe.</p><p><br>We vragen een VOG (Verklaring Omtrent Gedrag) op van de kandidaat aan wie de opdracht voorlopig wordt gegund. Dit is onderdeel van de selectieprocedure en een knock-out criteria. We vragen deze bij voorkeur te overleggen voorafgaand aan de eerste werkdag maar in ieder geval uiterlijk binnen één maand nadien. Hiervoor stuurt de provincie u na de definitieve gunning een link op uw persoonlijk e-mailadres.</p>
  • Kandidaat beschikt over minimaal 3 jaar aantoonbare relevante werkervaring met het ontwikkelen van contentbeheer en tactisch operationele communicatie-inzet rond evenementen en of campagnes. Bij voorkeur bij/in opdracht van een overheidsorganisatie van minimaal 500fte. Dit blijkt uit het CV.
  • Kandidaat beschikt over minimaal een afgeronde HBO opleiding bij voorkeur in de communicatie en/of evenementen richting. Dit blijkt uit het CV.
  • Kandidaat heeft minimaal 3 jaar ervaring als communicatieadviseur in een (politiek- bestuurlijke) dynamische omgeving en daarnaast affiniteit met de organisatie van (online) evenementen en campagnes. Dit blijkt uit het CV.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox