Nederlandse Spoorwegen
max €100 per uur
Utrecht
36 uur per week
16 oktober 2023
15 oktober 2024
Dit ga je doen
Jij bent samen met je scrumteam verantwoordelijk voor de totstandkoming van slimme dataoplossingen met betrekking tot rijdend personeel. Zo maak je bijvoorbeeld inzichtelijk hoeveel mensen op diensten zijn ingezet zodat capaciteit vraagstukken inzichtelijk worden en verbeterd kunnen worden. In onze Microsoft Azure cloud-omgeving help je mee aan het bouwen van een datafundament waarin alle databronnen ontsloten worden voor besturingsmodellen, dashboards, analyses en andere informatieproducten.
Je werkt veel samen met collega´s in de keten binnen je team, de afdeling en de business. Je bent een schakel in het bouw en deliveryproces waarbinnen informatieproducten worden gerealiseerd van ontwikkeling tot productie. Je biedt oplossingen en zorgt voor verbeteringen.
Door jouw leergierigheid en teamspirit ben je van ontschatbare waarde bij:
Hier ga je werken
Welkom in de wereld van ‘DIA’ – Data, Innovatie & Analyse bij NS! DIA telt op dit moment ruim 300 medewerkers en we groeien iedere dag. Op het hoofdkantoor in Utrecht bij het Centraal Station en gedeeltelijk hybride vanuit huis bundelen collega’s hun krachten. Een mix van ervaringen en persoonlijkheden, die elkaar graag opzoeken om met elkaar te sparren en kennis te delen. In scrumteams werken we agile samen om kwalitatief hoogwaardige en innovatieve dataproducten te leveren, die (interne) gebruikers snel en betrouwbaar inzicht geven om tot juiste acties te komen door het verzamelen, combineren, analyseren en presenteren van informatie. Jij wordt onderdeel van het team Rijdend Personeel binnen DIA. Je komt in een open, energiek en gedreven team terecht wat net dat extra stapje zet. We werken op dit moment hybride, dit betekent dus een afwisseling van thuiswerken en op kantoor.
Dit zijn de eisen
Op NS kun je rekenen
Werken bij NS betekent dat jij hét verschil kunt maken in de wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. De kernwaarden van NS zijn open en betrouwbaar. Wij gaan voor resultaat en willen vooruit.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox