Gemeente Amsterdam

Data-analist

Gemeente Amsterdam

De opdracht­omschrijving

Functieomschrijving & werkzaamheden
Ben jij goed met data, kan jij zelfstandig dashboards bouwen en ben je goed in analyseren en meedenken? Dan zijn wij op zoek naar jou! Met jouw kennis en kunde draag je bij aan de optimalisatie van de ketensamenwerking binnen de afdeling Vergunningen, Toezicht & Handhaving (VTH), informatie gestuurd handhaven en de inzet van de beschikbare capaciteit. Je gaat in gesprek met toezichthouders, juridisch handhavers, plantoetsers en het managementteam om alle wensen en mogelijkheden in kaart te brengen en hierna de nodige dashboards te bouwen. Wij zijn op zoek naar een data analist die niet alleen de dashboards kan bouwen en data kan analyseren, maar ook mee denkt over alle mogelijkheden die de beschikbare data met zich mee brengt.


Gemeentelijke organisatie
De gemeentelijke organisatie bestaat uit vijf clusters, een bestuurs- en concernstaf en zeven bestuurscommissies (stadsdelen). De stadsdelen besturen samen met de gemeenteraad, burgemeester en wethouders de stad Amsterdam. De clusters Ruimte en Economie, Sociaal, Dienstverlening en Informatie, Interne Dienstverlening en Stadsbeheer bestaan uit afdelingen die expertise hebben op een specifiek terrein, zoals sport, jeugd of parkeren. Zij werken beleid uit tot stadsbrede kaders waarbinnen de stadsdelen het uitvoerende werk kunnen doen. Ook bieden zij directe ondersteuning aan bewoners die dit nodig hebben, bijvoorbeeld op het gebied van participatie of werk. De stadsdelen houden zich onder andere bezig met de inrichting van straten en pleinen, groen en parken en welzijnswerk in de buurt. Ze zorgen ervoor dat wat ze doen, past bij de behoeften in hun stadsdeel en bij het beleid voor de hele stad. Meer informatie over de gemeentelijke organisatie is te vinden op: https://www.amsterdam.nl/




 

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • De aangeboden kandidaat heeft Kennis van en ervaring met het implementeren van software voor data analyse en reporting met dashboards ( bijvoorbeeld Power BI).
  • De aangeboden Kandidaat heeft ervaring met de begeleiding van data analisten en eindgebruikers en ervaring met het ontwikkelen en het geven van trainingen aan eindgebruikers van verschillende niveaus.
  • De aangeboden kandidaat heeft ervaring met het samenstellen van datasets voor analyse en het uitvoeren van de analyse
  • De aangeboden kandidaat heeft ervaring met het ontwerpen en bouwen van dashboards waarmee kwaliteit en status van processen inzichtelijk gemaakt wordt, bijv. bezetting of werkvoorraad.
  • De aangeboden kandidaat heeft werkervaring in de rol van data analysis consultant bij voorkeur bij een gemeente of gemeentelijke overheidsinstantie
  • De aangeboden kandidaat heeft kennis van en ervaring met verschillende reporting tools, zoals Power BI, Tableau en Splunk.Dit dient duideliojk tye blijken uit het cv.
  • Geef in maximaal 1a4 pagina's aan waarom uw kandidaat de meest geschikte is voor deze opdracht.Uw motivatie zal worden besproken tijdens het interview, indien de kandidaat hiervoor wordt uitgenodigd.
  • De aangeboden kandidaat beschikt minimaal over een HBO werk en denkniveau en vakgerichte opleiding of trainingen gevolgd, bv gericht op SQL, BI of Tableauwerk.

De Wensen

  • De aangeboden kandidaat heeft minimaal 1-3 jaren ervaring als data analist/consultant in verschillende klantomgevingen.Dit duidelijk te blijken uit het cv.
  • De aangeboden kandidaat heeft ervaring binnen een van de G4 gemeentes.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox