Gemeente Zoetermeer

Consulent inburgering

Gemeente Zoetermeer

  • max €65 per uur

  • Zuid-Holland

  • 36 uur per week

  • Zorg en Welzijn
  • 24 maart 2025

  • 24 november 2025

De opdracht­omschrijving

Organisatie
Iedereen die bij de gemeente werkt, bouwt direct of indirect en uit volle overtuiging mee aan Zoetermeer. Door heldere keuzes te maken, verbindingen te leggen en uit te gaan van ieders eigen kracht zien we de stad mooier en beter worden. We zijn trots op het resultaat van vandaag en bouwen aan de resultaten van morgen.

Samen, open, flexibel en lerend creëren we oplossingen voor maatschappelijke vraagstukken. Groot en klein, voor de stad en de mensen, voor nu en de toekomst We zien mogelijkheden, benutten kansen en maken ruimte voor ideeën en initiatief. Met hart voor de stad samen bouwen aan het Zoetermeer van vandaag én morgen. Dat is de misse waar wij voor gaan!

Afdeling
Op 1 januari 2022 is de nieuwe Wet inburgering van kracht. Hierbij is de regie op de inburgering bij de gemeente komen te liggen. In Zoetermeer ondersteunen de regisseurs van het gemeentelijk team Inburgering de nieuwkomers gedurende het inburgeringstraject. Het huidige team bestaat uit vier consulenten Inburgering, een administratieve kracht en een projectleider. Voor team Inburgering zijn we op zoek naar een collega Regisseur Inburgering. Ga jij deze uitdaging met ons aan?

Opdracht
De afdeling Inkomen en zekerheid van het sociaal domein is op zoek naar drie regisseur inburgering. Deze regisseurs inburgering zullen met de nieuwe inburgeraar het volledige traject gaan doorlopen van leerbaarheidstoets tot inburgeringsdiploma. Zo is het belangrijk dat je op de hoogte bent van de nieuwe wet inburgering en je bekend bent met de werkzaamheden zoals o.a. het afnemen van een leerbaarheidstoets, brede intake, aanbieden van een Persoonlijk Inburgeringsplan.

Competenties
- Uitstekende communicatieve vaardigheden;
- Proactief;
- Coachende vaardigheden;
- Zelfsturend vermogen;
- Samenwerken;
- Flexibiliteit.

CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
De opdracht wordt uitgevoerd op de volgende werkdagen: ma t/m vrij.
Het team inburgering werkt merendeels op kantoor. De uren dienen dus zeker 75 procent op kantoor te worden gemaakt. Thuiswerken is een optie voor 1 dag per week, de rest van de dagen werk je dus op kantoor.

 

De Eisen

  • Beschikbaar om tenminste 24 uur per week op locatie te werken;
  • Een maximum uurtarief van € 65,- excl btw en inclusief Fee Flextender en reiskosten woon -/ werkverkeer;
  • Aantoonbare werkervaring met de Nieuwe Wet Inburgering, benoem waar dit is opgedaan;

De Wensen

  • Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring met het houden van een Brede intake en PIP
  • Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar met Suite4all, BRP, het duo portaal en Suwinet, benoem waar dit is opgedaan
  • Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring met het afnemen van de Leerbaarheidstoets, benoem waar dit is opgedaan
  • Aantoonbare werkervaring met de nieuwe wet Inburgering als Consulent binnen een gemeentelijke organisatie

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
24 maart 2025 om 08:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox