gemeente Utrecht
max €95 per uur
Utrecht
8 uur per week
21 mei 2024
30 november 2024
In de provincie Utrecht slaan 22 gemeenten en de provincie de handen ineen om de Regiotaxi Utrecht te optimaliseren en het doelgroepen- en aanvullend openbaar vervoer te vernieuwen. Op het juiste moment en met de juiste boodschap moeten bestuurders, stakeholders en betrokkenen eenduidig geïnformeerd worden over ontwikkelingen rondom sociaal recreatief Wmo-vervoer, OV-Vangnetvervoer en het leerlingen- en jeugdhulpvervoer. Het betreft dus interne en externe communicatie waarbij de momenten, de boodschap en de middelen per doelgroep verschillend kunnen zijn.
Je taken zijn:
In het communicatieplan is opgenomen welke partijen moeten worden geïnformeerd. De voornaamste taken van de communicatieadviseur zijn: Het communicatieplan optimaliseren en de uitvoering daarvan Het schrijven van teksten voor de communicatie richting verschillende doelgroepen, zoals reizigers, bestuurders en overige stakeholders. Het bepalen van de meest efficiënte middelen en momenten om de boodschappen over te brengen. Grote wijzigingen of onverwachte situaties kunnen aanleiding zijn voor ad hoc werkzaamheden. Content maken wat door de verschillende partijen (gemeenten) ingezet kan worden. Dit kan content zijn voor websites, brieven, sociale media of voor een artikel in de krant. Heldere communicatie naar de gebruikers van de Regiotaxi en het doelgroepen en aanvullend vervoer, de boodschap moet voor alle gebruikers duidelijk zijn.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox