
gemeente Terschelling
max €115 per uur
Friesland
32 uur per week
01 september 2026
31 juli 2027
Gemeente Terschelling; een uniek Waddeneiland met prachtige natuur en ook vele civieltechnische uitdagingen.
De opdracht
Gemeente Terschelling is voor het team Techniek op zoek naar een gedreven projectleider die (overwegend) civieltechnische projecten kan begeleiden van de planfase tot en met de uitvoering. We zijn een kleine gemeente op een druk toeristisch eiland. Als projectleider voer je zelfstandig projecten uit in de openbare ruimte op operationeel en tactisch niveau die een merkbare invloed hebben op de lokale omgeving en samenleving.
In deze opdracht pak je projectvoorstellen bij de kop en werk je systematisch het gehele project uit van het initiatief tot aan een opgeleverd werk. Je zet klankbordgroepen op, communiceert met de verschillende teams binnen de gemeente, zet onderzoeken uit, monitort de projecten op ‘tijd en financiën’ en je bent het eerste aanspreekpunt voor jouw projecten. Je maakt deel uit van het team Techniek dat de gehele openbare ruimte in eigendom van de gemeente beheerd. Samen identificeren we projecten en zoeken de samenhang tussen de verschillende vakdisciplines en beheeropgaven. De grootte van onze organisatie heeft als voordeel dat je generalistisch kan werken, waardoor je veel afwisseling en uitdaging ervaart.
Verantwoordelijkheden
Jij bent verantwoordelijk voor:
We zoeken een kandidaat die:
De kandidaat is inzetbaar vanaf 1 september 2026 tot en met 31 augustus 2027 voor 16 tot 32 uur per week. Kandidaat is hierbij minimaal twee dagen per week op Terschelling aanwezig. Bij voorkeur op dinsdag, woensdag en/of donderdag. * De inhuuropdracht kan optioneel worden verlengd, afhankelijk van toegevoegde waarde voor de projecten en de looptijd van projecten. * De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de Offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de Offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend. * Het kunnen overleggen van een Verklaring Omtrent Gedrag is noodzakelijk om de opdracht te kunnen uitvoeren vanwege het kunnen werken in gemeentelijke systemen voor het genereren van stukken voor besluitvorming en voor financiële verantwoordelijkheid.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox