Nederlandse Spoorwegen

Chief product owner

Nederlandse Spoorwegen

De opdracht­omschrijving



Dit ga je doen
Strategisch zetten we dit jaar in op het verbeteren van selfservice en reisondersteuning met als doel de klantervaring van de reiziger te verhogen. Als chief product owner speel je een belangrijke rol in het realiseren van deze strategische doelstellingen. Voorbeelden hiervan zijn de complete digitalisering van bijvoorbeeld het omboeken of annuleren van internationale treintickets, of het via een app doorgeven van cruciale informatie tijdens de internationale treinreis. Mede door de inzet van jouw expertise en enthousiasme ben jij van onmisbare waarde bij: 

  • De coördinatie van PO’s en hun IT teams met als doel vanuit klantbehoefte (geprioriteerde) services te bouwen en te introduceren in de markt. 
  • Het verder vormgeven aan de ‘agile’ ontwikkeling van de business- en IT teams met als doel het verkorten van de time-to-market. 
  • Het ervoor zorgen dat we gelijke tred houden met de ontwikkelingen aan de kant van de internationale treinmaatschappijen waar wij mee werken. 
  • Het voorsorteren van de teams op een voorgenomen integratie met de commerciële/IT teams van NS Binnenland.

Hier ga je werken
Jouw stoel staat klaar op de 3e verdieping van het kantoor van NS International op Amsterdam Centraal. Hier bundelen de ca. 100 enthousiaste marketing-, sales en IT professionals van de verschillende multidisciplinaire agile teams hun krachten. Je vormt een hecht team met onder andere de business owners, verantwoordelijk voor Marketing, Sales en IT en werk je nauw samen met jouw counterpart die verantwoordelijk is voor de agile growth teams. Daarnaast ben je een graag geziene collega in Utrecht om optimaal best practices met elkaar uit te wisselen en consistent te zijn in de dienstverlening van nationale en internationale reizigers.

Dit zijn de eisen

  • Minimaal HBO werk- en denkniveau (bij voorkeur richting Bedrijfskunde. Informatica, Bestuurlijke informatiekunde).
  • Minimaal 7 jaar ervaring in het aansturen/coördineren van teams, waarvan minimaal 2 jaar relevante en recente werkervaring als chief product owner. 
  • Ruime ervaring met digitale kanalen en aantoonbaar een innovatieve ondernemersgeest getoond in dit domein.
  • Kennis van en ervaring met het toepassen van agile technieken als SAFe
  • Goede communicatieve vaardigheden en in staat op alle niveaus te communiceren. Dit doe je met overtuigingskracht

Op NS kun je rekenen
Werken bij NS betekent dat jij hét verschil kunt maken in de wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. De kernwaarden van NS zijn open en betrouwbaar. Wij gaan voor resultaat en willen vooruit.

De Eisen

  • Je hebt ruime ervaring met digitale kanalen en aantoonbaar een innovatieve ondernemersgeest getoond in dit domein;AlleGewijzigd
  • Je hebt minimaal 7 jaar ervaring in het aansturen/coördineren van teams, waarvan minimaal 2 jaar relevante en recente werkervaring als chief product owner;AlleGewijzigd
  • Je hebt kennis van en ervaring met het toepassen van agile technieken als SAFe;Handmatig toegevoegd
  • Goede communicatieve vaardigheden en in staat op alle niveaus te communiceren. Dit doe je met overtuigingskracht.Handmatig toegevoegd
  • Je hebt minimaal HBO werk- en denkniveau (bij voorkeur richting Bedrijfskunde. Informatica, Bestuurlijke informatiekunde);AlleGewijzigd
  • Je hebt een uitstekende beheersing (zowel mondeling als schriftelijk) van de Nederlandse taal.Alle

De Wensen

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox