
Gemeente Lochem
geen max tarief
Gelderland
24 uur per week
20 augustus 2026
20 november 2026
Organisatie
Graag werken wij samen met onze inwoners aan een duurzame gemeente waar het prettig wonen, werken, recreëren en leven is. We spelen in op vragen en ideeën uit de Lochemse samenleving. En we geven ruimte aan vernieuwende ideeën. We hebben een informele organisatiecultuur. Met 300 medewerkers, werken we elke dag samen met én voor onze inwoners, het bestuur en onze medewerkers. De mens staat daarbij centraal. We pakken allemaal onze rol, zijn flexibel waar het kan en verantwoordelijk waar het moet. We inspireren elkaar en zorgen samen voor een fijne leefomgeving in onze mooie gemeente Lochem! Onze 5 kernwaarden beschrijven wie we zijn en waar we voor staan!
We ontwikkelen de organisatie, zodat we het werk waarvoor we aan de lat staan, goed kunnen uitvoeren. Dat is nodig, want de opgaves zijn steeds complexer en dat legt druk op de organisatie. Denk aan woningbouw, de asielopgave en armoedebestrijding. We geven aandacht aan onze medewerkers, zodat iedereen zijn werk goed en vitaal kan doen. Onze organisatie bestaat uit 4 domeinen, met daarin 18 verschillende teams. Deze teams werken samen aan de taken waar we als gemeente voor staan. De lijnen zijn kort en verantwoordelijkheden liggen laag in de organisatie.
Team Financien
Voor het dagelijks optimaal sturen en beheren van de organisatie is een juist inzicht in de financiën een must. Ons team zorgt hiervoor. Wij adviseren financieel en bedrijfseconomisch op zowel operationeel, tactisch als strategisch niveau. Ook zijn we verantwoordelijk voor treasury, fiscaliteit, verzekeringen en lokale heffingen. Aan de basis hiervan ligt de verzorging van de financiële administratie, waaronder de factuurafhandeling, het doen van betalingen en het bijhouden van het grootboek. Verder voeren we de regie op alle documenten binnen de Planning en Control-cyclus. Daarmee zijn we een volwaardige sparringpartner voor de MT-leden van de gemeente Lochem.
Ons team bestaat uit Business Controllers en Financial Controllers. Ook vallen de beleidsmedewerkers financieel beheer en administratief medewerkers financieel beheer binnen team Financiën. Het team bestaat uit ongeveer 16 fte. Met collegialiteit, gemoedelijkheid en enthousiasme zorgen we voor een prettige werksfeer. Het team maakt onderdeel uit van het domein Dienstverlening.
Opdracht
Competenties
Benodigd aantal professionals
1.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Offerte-eisen
Maximaal 5 pagina’s cv, excl. motivatiebrief (1 pgn) en excl. voorblad (1 pgn), opgesteld in het Nederlands (minimaal 2 referenties, bestaande uit naam, functie en organisatie) in pdf.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: In overleg.
Is hybride werken mogelijk: Ja.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox