
Gemeente Rozendaal
max €80 per uur
Gelderland
24 uur per week
08 juni 2026
30 september 2026
Opdrachtgever
Rozendaal is uniek. We zijn er trots op dat we de kleinste gemeente van het Nederlandse vasteland zijn. Een titel die we, inwoners en het gemeentebestuur, graag willen behouden. Niet als doel op zich, maar als middel om dichtbij inwoners te blijven en ons samen in te zetten voor onze groene woon- en leefomgeving. We geven in nauwe verbinding met onze inwoners uitvoering aan de gemeentelijke taken. We werken in nauwe samenwerking, vanuit transparantie en onderling vertrouwen. Tegelijkertijd vormen een stevige eigen verantwoordelijkheid en zelfsturing onderdeel van de manier waarop wij inhoud geven aan de ‘Kracht van Klein’.
Onze organisatie telt ca. 15 medewerkers en een flexibele schil van nog eens een tiental mensen die zich korter of langer aan ons verbinden. Onze organisatie heeft een eenhoofdige leiding. De taken zijn verdeeld in drie ‘eenheden’ met brede verantwoordelijkheden: Dienstverlening, Bedrijfsvoering en Regie, Beheer en Projecten.
Opdracht
Samen met de andere allround medewerker burgerzaken zorg je voor een goede bezetting van de front – en backoffice en draag je breder binnen het team dienstverlening bij aan de uitvoering van de dagelijkse werkzaamheden, bijvoorbeeld op het vlak van telefonie. Het gaat daarbij om een uitdagend mix van rollen, taken en verantwoordelijkheden. Van BRP-specialisme tot front-office dienstverlening, van functioneel beheer van de burgerzaken applicaties tot eerste inschrijvingen. Een uitdagende plek waarin alles dat burgerzaken mooi maakt samen komt.
Als team Dienstverlening bepalen jullie zelf de juiste werkverdeling. Jullie dragen zorg voor heldere werkafspraken en zoeken samen naar tijd en ruimte om de Rozendaalse dienstverlening naar een hoger niveau te tillen. Als Allrounder burgerzaken doe je dat eerst en vooral op basis van de jaarlijkse zelfevaluaties, maar waar je verbeterkansen ziet pak je ze natuurlijk met beide handen aan. Je steekt de handen dan ook graag uit de mouwen, je ziet het werk en pakt pro-actief de diverse taken op. Je draait mee in de primaire processen zoals de baliewerkzaamheden. En waar nodig spring je in op andere vlakken binnen het team dienstverlening werkzaamheden.
Competenties
Benodigd aantal professionals
1
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 8. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
CV-eisen
Maximaal 4 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr
Is hybride werken mogelijk: Nee
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox