Omgevingsdienst Rivierenland
max €85 per uur
Gelderland
24 uur per week
01 juli 2025
01 januari 2026
De organisatie
Bij ODR zet jij je samen met ruim 200 andere collega’s in voor een prettige, veilige en duurzame leefomgeving in regio Rivierenland. Dit doen we voor en samen met 8 gemeenten in de regio en de provincie. Dat doen we door vergunningverlening, toezicht en handhaving bij ondernemers, organisaties en inwoners. Maar we doen meer. We hebben veel kennis in huis en delen deze graag. Zo adviseren we de gemeenten en andere partijen o.a. over de leefomgeving, bouw, milieu, energie, archeologie, bodem, lucht en natuur. Ook houden we voor heel Gelderland toezicht op de afval- en grondstoffen ketens om milieucriminaliteit te voorkomen. We zijn een open en naar buitengerichte organisatie en zijn graag van meerwaarde.
Ons mooie en sfeervol ingerichte kantoor staat in Tiel, waar jij kunt parkeren voor de deur. Ook het treinstation is op loopafstand. Binnen het kantoor zijn er ruimten om te werken en te ontmoeten. Er is een goede, informele werksfeer en volop ruimte voor ontwikkeling en groei. Binnen team advies werken zo'n 16 gedreven adviseurs. Zij adviseren op het gebied van onder andere bodem, geluid, externe veiligheid, cultuurhistorie en natuur. Advisering vindt plaats ihkv bestemmingsplan procedures, RO projecten, VTH taken en juridische procedures. De klanten zijn gemeenten en ODR collega's.
De adviseur natuur voert de volgende taken uit:
Beoordeling van het aspect natuur in het kader van omgevingsprocedures en vergunningaanvragen (bouwen, aanleg, kappen en milieu) en het adviseren van gemeenten hierover. De te beoordelen aspecten zijn; soorten- en gebiedsbescherming, ecologische quickscans, nadere ecologische onderzoeken, stikstof vraagstukken en Aerius-berekeningen.
Competenties
- Samenwerking;
- Communicatieve vaardigheden;
- Klantgericht;
- Resultaatgericht.
Benodigd aantal professionals
1.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.
Is hybride werken mogelijk: Ja.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox