Gemeente Breda

Aanbestedingsjurist SED Jeugdhulp

Gemeente Breda

  • geen max tarief

  • Noord-Brabant

  • 16 uur per week

  • Juridisch
  • 25 mei 2022

  • 30 november 2022

De opdracht­omschrijving

Functietitel
Aanbestedingsjurist met ruime ervaring in domein van Jeugdhulp

Intro
Inkopen om de beste jeugdhulpaanbieders te verbinden om zo samen antwoorden te ontwikkelen op de grote complexe vraagstukken in regionaal verband. Ben jij juridisch flexibel om het evenwicht te vinden tussen het stimuleren van innovatief ondernemerschap en beheersing van het jeugdhulpstelsel?
Passende hulp voor elke jeugdige die dat nodig heeft, nabij en zo thuis mogelijk. In een regionale samenwerking West Brabant Oost (Breda) staan gemeenten, jeugdhulpaanbieders en andere partners hiervoor vanaf 1 januari 2023 samen aan de lat. Een aanbesteding, waarbij we selecteren de kwaliteit van de aanbieder om ontwikkelopgaven mogelijk te maken.
Ben jij een aanbestedingsjurist, die kan denken vanuit het belang van jeugdigen en partnerschap en dat kan vertalen naar juridische afspraken, dan is deze uitdaging jou op het lijf geschreven. Als je je kennis ook graag deelt, dan kun je morgen beginnen. Wonderen doen we enkel op bestelling; het onmogelijke doen we graag meteen, dus reageer snel.

Wat ga je doen?
In brede zin je aanbestedingsexpertise inzetten om dit inkoopproces te stutten.

  • Bijdragen aan het opstellen aanbestedingsleidraad
  • Bijdragen aan de beoordeling van aanbiedingen (25 juli – 5 augustus)
  • Onderhandelingen met de selectie van jeugdhulpaanbieders (september)
  • Opstellen contracten (oktober)
  • Advisering bij implementatie (juli – december)

Je hoeft het niet alleen te doen. Onze contractjurist kent de regio en de aanbieders. Ze is bezig met opleiding aanbesteding. Je werkt in duo, waarbij je haar als een mentor coacht in het gehele proces.

We zoeken jou!

  • Je bent allergisch voor ‘we doen het meestal zo’ of ‘dit is gebruikelijk’. Je vindt het leuk, ja echt leuk, om te onderzoeken wat nodig is om de doelen te bereiken en dat te vertalen naar juridisch kaders.
  • Je vindt het leuk om hierbij ook soms in gesprek te gaan met een jeugdige en/of hun ouders/verzorgers om de leefwereld eigen te maken (hierin geen ervaring nodig, wel de bereidheid tot).
  • Je bent ook graag het geweten, stelt scherpe vragen te stellen en durft een ander perspectief in te brengen om de boel even op zijn kop te zetten en daarmee de reikwijdte van mogelijkheden te vergroten.
  • Je hebt ervaring in complexe aanbestedingstrajecten (SAS) in het sociale domein, bij voorkeur in jeugdhulp
  • Je vind het leuk om je kennis te delen en een ander de kneepjes van het vak te leren, met alle dilemma’s die je tegenkomt.
  • Je heb je vakanties nog niet gepland en bent bereid die om het werk heen te plannen.

Wat bieden wij:
Het betreft hier een tijdelijke klus van 25 mei tot en met 30 november .

Jij bent minimaal 16 uur per week beschikbaar van 25 mei tot 30 november, waarbij 36 uur in de maand september. 
Wie zijn wij:

Afdelingsinformatie: In de regio West Brabant Oost wordt met energie gewerkt aan een kind- en gezinsvriendelijke omgeving voor de inwoners die ruimte biedt voor ontplooiing van kinderen én extra aandacht schenkt aan kinderen en gezinnen die dat nodig hebben.

Lees meer over de gemeente Breda: https://www.breda.nl/gemeente-breda-bedrijfsinformatie.

Gesprekken vinden plaats op 19, 20 en 23 mei.




 

De Eisen

  • Uw kandidaat heeft minimaal een afgeronde opleiding op HBO-denkniveau, met als onderdeel aanbestedingsrecht. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat heeft minimaal 5 jaar ervaring als aanbestedingsjurist met opstellen inkoopleidraad, beoordeling van aanbiedingen, onderhandelingen en op stellen contracten. Dit moet blijken uit het CV
  • Uw kandidaat heeft kennis van SAS. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat is beschikbaar vanaf 1 juni en beschikbaar tussen 20 juli en 15 augustus en gehele maand september 2022.
  • 2 relevante referenties, die de volgende gegevens bevatten: naam referent, functie, organisatie, e-mailadres en/of telefoonnummer.
  • De Gemeente Breda volgt de Wet Normering Topinkomens. Voor alle inhuur geldt dat de tarieven niet boven de Balkenende norm uit mogen komen. Wij vragen daarom aan inschrijvers dit bij aanmelding van de aanvraag te bevestigen. Indien het tarief toch de Balkenende norm overschrijd, dan wordt het cv uitgesloten van verdere beoordeling. Als gedurende de looptijd van een opdracht blijkt dat de Balkenende norm wordt overschreden, is dat reden om tot ontbinding van het contract over te gaan. Bevestigt u hierbij dat met het tarief dat u bij uw inschrijving hanteert de Balkenende norm niet overschreden wordt? Toelichting: Elk jaar worden bij ministeriële regeling de bedragen van de WNT aangepast aan de ontwikkelingen van de contractuele loonkosten voor de overheid. Het algemeen bezoldigingsmaximum voor het jaar 2022 is vastgesteld op € 216.000. Voor de topfunctionarissen zonder dienstbetrekking is de hoogte van het bezoldigingsmaximum gekoppeld aan de duur van de functievervulling in kalendermaanden. Voor 2022 geldt: • Dat voor de eerste zes maanden wordt gerekend met een maximum van € 28.600,- per gewerkte kalendermaand; • Dat voor de tweede zes maanden wordt gerekend met een maximum van € 21.700,- per gewerkte kalendermaand; • Voor de eerste twaalf gewerkte maanden geldt een maximum uurtarief van € 206,- In 2022 bedraagt de bezoldigingsnorm voor de topfunctionaris zonder dienstbetrekking in de eerste twaalf gewerkte kalendermaanden dus in totaal maximaal € 301.800,-. Na twaalf maanden geldt hetzelfde maximum dat geldt voor functionarissen in loondienst.

De Wensen

  • Uw kandidaat heeft bij voorkeur ervaring met mentorschap om een beginnend aanbestedingsjurist te coachen. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat heeft bij voorkeur meer dan 5 jaar ervaring als aanbestedingsjurist met opstellen inkoop leidraad, beoordeling van aanbiedingen, onderhandelingen en opstellen contracten.. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat heeft bij voorkeur ervaring in het jeugdhulpdomein.
  • Het cv is voorzien van referenties met betrekking tot (met contactgegevens) of deze kunnen op aanvraag direct aangeleverd worden (dit moet dan ook op het cv aangegeven zijn).
  • Kandidaat is beschikbaar vanaf 25

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox