- Eis 1 Beschikbaarheid: De aangeboden kandidaat is gedurende de periode van 14 september 2026 tot 14 september 2027 beschikbaar voor gemiddeld 24 uren per week voor de voorbereiding uitvoering en realisatie van het project en is flexibel inzetbaar. De kandidaat moet op datum kunnen starten, of eerder in onderling overleg;
- Eis 6 Kennis en expertise: Uit het ‘Invulformulier Kwaliteit DOS-2026-0003483’ blijkt minimaal dat de CV van de aangeboden kandidaat aantoonbaar en verifieerbaar is (middels opleidingen, cursussen, werkervaring/referenties) en dat de kandidaat beschikt over: G 3.1 Minimaal een afgeronde HBO opleiding in Bouwkunde, Civiele Techniek, Milieutechniek of een verwante richting. G 3.2 Ervaring op het gebied van huisvestingsvraagstukken binnen de overheid G 3.3 Minimaal 10 jaar kennis van en ervaring met het functioneren van openbaar bestuur en de daarmee samenhangende besluitvormingsprocessen
- Je hebt ervaring met huisvestingsvraagstukken binnen de overheid en minimaal 10 jaar kennis van en ervaring met het functioneren van openbaar bestuur en besluitvormingsprocessen.
Mijn gegevens
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.