
Gemeente Barneveld
max €120 per uur
Gelderland
32 uur per week
04 februari 2026
04 augustus 2026
Uitvoeringsvoorwaarde
Met het verstrekken van de opdracht (aan de ondernemer die inschrijft op de onderhavige opdracht en voor gunning in aanmerking komt) en de Gemeente Barneveld mag géén arbeidsrelatie/dienstbetrekking tot stand komen. De inschrijver dient dit te waarborgen. Bij het inschrijven op de onderhavige opdracht moet in dit kader rekening worden gehouden dat de uitvoering van de werkzaamheden plaatsvindt onder direct leiding en toezicht van de Gemeente Barneveld. Dit betekent dat niet wordt voldaan aan de criteria voor zelfstandigheid zoals vereist onder de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA). De gemeente merkt hierbij op dat aan de voornoemde uitvoeringsvoorwaarde niet wordt voldaan als de inschrijver een ZZP-er is (ongeacht of dit een eenmanszaak, BV, maatschap of Opting-In constructie is).”
Werken bij de gemeente Barneveld
Barneveld groeit. We zetten ons in voor wat onze inwoners en ondernemers belangrijk vinden. Logisch, want we zijn er voor elkaar. Groei brengt ook uitdagingen met zich mee. Dat maakt het spannend en boeiend. Daarom kunnen we jouw kennis, ervaring en ideeën goed gebruiken. Want jij kunt het verschil maken. En wij bieden jou fijne collega's, een leuke werksfeer en aandacht voor balans en privé.
Het team Financiën, Control en Administraties speelt een centrale rol in de bestuurlijke en financiële sturing van de organisatie.
Opdracht
Vanwege het zwangerschapsverlof van de vaste P&C Coördinator zoekt de gemeente Barneveld een ervaren P&C Coördinator die tijdelijk de werkzaamheden overneemt en borgt dat de planning- en controlcyclus (P&C-cyclus) zorgvuldig, tijdig en kwalitatief goed blijft verlopen.
De P&C Coördinator vervult een centrale en strategische rol in het P&C-proces en heeft grote invloed op de tijdige en juiste oplevering van P&C-producten die worden behandeld in college en gemeenteraad. De verantwoordelijkheid is groot: het concernteam, het college en de raad moeten tijdig worden voorzien van correcte en goed onderbouwde informatie.
Het heeft de voorkeur dat de kandidaat in maart 2026 al beperkt beschikbaar is voor overdracht en afstemming met de huidige P&C Coördinator. In april en mei vindt bovendien nog overlap plaats.
Werkzaamheden
Competenties
- Plannen en organiseren;
- Proactief handelen;
- Aanjagersrol;
- Communicatief vaardig;
- Stressbestendig;
- Resultaatgericht;
- Teamspeler.
Benodigd aantal professionals
1.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 11. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.
Is hybride werken mogelijk: Ja.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox