Mijn gegevens

Reageer direct

De opdracht sluit
03 juli 2025 om 10:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Deze detacheringsopdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

Ja, ik voldoe aan de eisen
  • Van toepassing zijnde overeenkomst Geef aan welke overeenkomst volgens u van toepassing is op uw inschrijving op deze opdracht. Beide overeenkomsten bevatten een verwijzing naar de CBS index op basis waarvan u het uurtarief mag indexeren. Voor deze overeenkomst geldt de CBS index die in de conceptovereenkomsten is opgenomen => Cao-lonen, contractuele loonkosten en arbeidsduur; indexcijfers (2010=100)", branche A t/m U alle activiteiten, cao lonen per maand inclusief bijzondere beloningen. Indexering op basis van de kolom "CAO sector particuliere bedrijven". Zie: https://opendata.cbs.nl/statline/#/CBS/nl/dataset/82838NED/table?dl=131BD De link naar de website van CBS met deze index is tevens opgenomen in de bijgesloten conceptovereenkomsten (Modelovereenkomst voor zzp'ers en Inleenovereenkomst). Bij toelating tot de DAS heeft uw organisatie reeds ingestemd met één van de twee standaardovereenkomsten. Wij verzoeken u voor deze nadere uitvraag aan te geven welke overeenkomst van toepassing is. - Concept Modelovereenkomst ZZP - Concept Inleenovereenkomst - Wij stemmen niet in met één van de twee standaard overeenkomsten (knock out)
  • Kennis (eis) U kandidaat is op de hoogte van relevante wet- en regelgeving. In de toelichting geeft u aan waarom uw kandidaat over deze kennis beschikt.
  • Werkervaring (eis) Uw kandidaat kan goed projectmatig werken. In de toelichting geeft u aan waarom uw kandidaat hierover beschikt.
  • Loondienst (eis) Uw kandidaat is werkzaam in loondienst (eis) . Met het oog op de Wet DBA is deze opdracht niet geschikt voor invulling door een ZZP-er. Hieronder geeft u aan dat uw kandidaat in loondienst werkzaam is:
  • CV U voegt hierbij de CV toe van uw kandidaat. Het CV is opgesteld in het Nederlands en is maximaal 5 A4´s groot. Het CV dient enkel en alleen ter verificatie van de bij de eisen en wensen gegeven antwoorden. Indien het CV niet overeenkomt met de beantwoording op de vragen, kan een kandidaat alsnog uitgesloten worden. Dit ter beoordeling van DCMR.
Mijn profiel sluit aan op de wensen