- Op gebied van Microsoft 365 aantoonbare ervaring met: a. Niveau SharePoint Online administrator. MS-700 M365 Administrator Associate. MS-102 M365 Administrator Expert. b. De inzet van ShareGate als migratietool in combinatie met PnP en Powershell scripting. In staat om zelfstandig Powershell scipts te maken en te onderhouden. Werken met Azure DevOps pipelines. c. In staat om zelfstandig PowerAutomate workflows op te bouwen. Werken met Azure DevOps pipelines. d. Ervaring met Runbooks en Entra ID configuraties. e. Information Protection en overige beveiligings- en compliancy-modules binnen M365: Gewerkt met Purview Information Protection en DLP. Kennis van de Intune, Conditional Access, Defender.
- Minimaal 10 jaar ervaring in SharePoint 2013/2019 en SharePoint Online. Heeft succesvolle migraties van SharePoint 2013 naar Microsoft 365 van minimaal twee projecten uitgevoerd.
- Kan het team en stakeholders op technisch vlak ondersteunen en de voortgang van de migratie helder communiceren.
- Kennis van beveiligingsstructuren en -mogelijkheden.
- Is continu bezig met vernieuwing en verbetering binnen Microsoft 365 en in staat om de out of the box functionaliteiten toe te passen.
Mijn gegevens
Deze detacheringsopdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.