
Provincie Utrecht
geen max tarief
Utrecht
36 uur per week
27 maart 2026
27 december 2026
Organisatie
Utrecht is een provincie om trots op te zijn. Gevarieerd, bruisend en met een rijke historie. Met veel verschillende levensstijlen, culturen en persoonlijke voorkeuren. Onze regio is een topregio met een innovatieve kenniseconomie.
Het is onze opgave om de aantrekkelijkheid van onze provincie te vergroten en groei zo te faciliteren dat de kwaliteit van onze ruimte behouden blijft. Samen met inwoners, bedrijven, organisaties en andere overheden werken het provinciebestuur en medewerkers met enthousiasme en daadkracht aan een gezonde en duurzame leefomgeving. Wij willen dat iedereen in de provincie Utrecht fantastisch woont, werkt en leeft. Daarom zorgen wij voor een goede balans tussen groen en groei.
Opdracht
Het team Projectmedewerkers Leefomgeving (PML) is op zoek naar een nieuwe collega die in staat is om pro-actief bij te dragen aan onze missie: “team PML zorgt voor soepele processen in projecten en programma’s en verbindt de mensen binnen het project/programma en met hun omgeving”. Wil jij ook graag meewerken aan onze resultaten in de Utrechtse Leefomgeving?
Je gaat met twee programmamanagers aan de slag om hun specifieke resultaten te behalen: respectievelijk een geprioriteerde aanpak van het Utrechts Programma Landelijk Gebied in brede zin en de opening van het ‘stikstofslot’ in het bijzonder.
Het ontwerp UPLG is eind 2025 vastgesteld en er zijn ca 3.000 brieven gestuurd aan grondeigenaren en agrariërs die hier invloed van ondervinden. Er is een gelijke tijd een taskforce UPLG met drie sporen opgericht. De programmamanager UPLG verdient adequate ondersteuning.
Ook het programmateam Doelvoorschriftvergunning heeft een programmamanager. Ook voor hem ben je de oren en ogen. Tevens ben je de sparringpartner. Het programma heeft tot doel om met name het ‘stikstofslot’ te openen en zodoende ruimte te creëren voor meer activiteiten en ontwikkelingen in de regio. Bij verschillende overheden en de agrarische sector bestaat de wens om op een andere manier te gaan sturen op emissiereductie.
Toevoeging
Voor het uitoefenen van de opdracht wordt vanuit de provincie Utrecht verwacht dat de opdrachtnemer haar eigen (ICT) middelen inzet. Indien gedurende de opdracht blijkt dat er extra bedrijfsmiddelen nodig zijn om het product of dienst te kunnen leveren/verlenen, dan zal opdrachtnemer deze zelf bekostigen.
Competenties en vaardigheden
Vakmatige vaardigheden
Competenties
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functie is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Benodigd aantal professionals
1 (Geef aantal in te huren professionals aan voor deze opdracht]
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox