Gemeente Midden-Groningen
max €145 per uur
Groningen
20 uur per week
01 juli 2025
01 januari 2026
Opdrachtomschrijving
Met ruim 61.000 inwoners is Midden-Groningen de derde gemeente van de provincie. Pittoreske dorpen, stoere boerderijen, schitterende natuur en een kloppend stadshart – nog geen kwartier rijden van de bruisende stad Groningen. In 2018 samengevoegd uit Hoogezand-Sappemeer, Slochteren en Menterwolde. Een gemeente met grote kwaliteiten, maar ook met uitdagingen. Denk aan sociale achterstanden, armoede en aardbevingsproblematiek. Gemeente Midden-Groningen heeft een stevige en serieuze ambitie: een gemeente zijn waar iedereen heel goed kan wonen, leven, ondernemen en werken. Samen met bewoners, bedrijven en organisaties wil ze initiatieven ondersteunen en zaken mogelijk maken waardoor de gemeente een mooie plek is om te wonen, te werken of te bezoeken. Door als organisatie dicht bij de mensen te staan en te werken volgens het principe: vertrouwen, verantwoordelijkheid en vrijheid.
Het team Projecten en Grondzaken zoekt:
Een senior en een medior projectleider voor het centrumplan Muntendam.
We vragen verschillende tarieven.
Een zittende leverancier heeft op het gebied van dienstverlening c.q. leveringen mogelijk meer kennis van de aanbestedende dienst dan zijn concurrenten. Daarmee heeft de zittende leverancier bij het inschrijven op de aanbesteding van deze opdracht een voorsprong op de concurrentie.
Van beide projectleiders vragen we aantoonbare ervaring met binnenstedelijke projecten met uiteenlopende functies zoals zorg, woningbouw, groen etc. Beide projectleider moeten bekend zijn met de plaatselijke situatie.
We vragen stevige ervaring met gebiedsontwikkeling en aantoonbare ervaring met participatieprojecten. Tevens vragen we ervaring met de verwerving van grondeigendom met zakelijke rechten waaronder beklemrecht.
Stedenbouwkundige plannen moeten vertaald worden naar Voorlopige Ontwerpplannen (VO) en vervolgens naar definitieve ontwerpplannen, waarbij rekening gehouden wordt met de wensen van omwonenden.
Ervaring met het voeren van stevige onderhandelingen met belanghebbenden waaronder zorgpartijen, corporaties etc. is van belang, evenals ervaring met de selectie van architecten.
Aantoonbare werkervaring in het veld waar de werkzaamheden plaatsvinden is echt nodig.
Tevens een goed gevoel voor juridisch obstakels en beperkingen die rusten op het gebied.
2 kandidaten, samen 20 uur.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox