
Het Kadaster
max €100 per uur
Gelderland
36 uur per week
17 juli 2026
17 februari 2029
Kadaster
Het Kadaster registreert en verstrekt gegevens over de ligging van vastgoed in Nederland en de daarmee samenhangende rechten, zoals eigendom en hypotheek. Als zelfstandig bestuursorgaan is dat onze wettelijke taak. Onze gegevens bieden houvast bij het onderzoeken van maatschappelijke vraagstukken, of het nu gaat om de beste route voor een nieuwe snelweg, actuele ontwikkelingen op de woningmarkt of het in beeld brengen van leegstand.
Opdracht
In verband met een tijdelijke interne doorstroom zijn wij op korte termijn op zoek naar een ervaren P&O-adviseur. Je wordt onderdeel van de afdeling Advies, Ondersteuning en Implementatie (AOI) binnen directie P&O. Samen met 9 collega P&O-adviseurs werken jullie als business partners voor de verschillende directies van het Kadaster. De adviseurs zoeken elkaar regelmatig op om te sparren en kennis te delen. Er wordt daarnaast nauw samengewerkt met de afdeling P&O-Services, de recruiters en onze collega’s van P&O-beleid en organisatieontwikkeling.
Belangrijkste technieken, methoden en tools
De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn
Weging (staffel)
Gunningscriterium 2
Je toont aan hoe jij leidinggevenden adviseert bij complexe personele vraagstukken en hoe je omgaat met verschillende belangen en prioriteiten. Onderbouw met één praktijkvoorbeeld (35 punten).
Weging (staffel)
Gunningscriterium 3
Je beschikt over actuele ervaring met het adviseren van het management van IT-afdelingen binnen een overheidsorganisatie. Beschrijf deze ervaring en licht deze toe met een concreet voorbeeld (10 punten).
Weging (staffel)
Gunningscriterium 4
Je hebt ervaring met het begeleiden van organisatieveranderingen in samenwerking met ondernemingsraden. Beschrijf deze ervaring en licht deze toe met een concreet voorbeeld (10 punten).
Gunningscriterium 5
Je hebt recente ervaring met AFAS (10 punten).
Weging (staffel)
Competenties
Datum verificatiegesprekken
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op dinsdag 21 juli 2026. Deze datum staat vast en hier wordt niet van afgeweken.
De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op vrijdag 17 juli 2026 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox