
EDSN
max €85 per uur
Utrecht
32 uur per week
23 februari 2026
31 december 2026
Hallo interim PMO! Wil jij werken in het hart van de energietransitie?
In de rol van Project Management Ondersteuner (PMO), ondersteun je thema-eigenaren en epic owners bij de uitvoering van diverse strategische thema’s binnen domein Klant en Markt. Je zorgt voor overzicht, structuur en ondersteuning in een dynamische en innovatieve werkomgeving. Binnen de netbeheerders werken we steeds meer samen omdat we allemaal dezelfde uitdaging hebben. Door samen te werken slaan we de handen ineen om de uitdagingen van de energietransitie het hoofd te bieden. Jouw rol is cruciaal in het faciliteren en begeleiden van de uitvoering op diverse strategische thema’s. In het kader van de verdere professionalisering van de programma Regie Organisatie (pRO) zijn we op zoek naar een allround Project Management Ondersteuner (PMO) voor de strategie Faciliteren Optimale Samenwerking.
Over ons samenwerkingsverband
De programma Regie Organisatie is het netwerk waarin Nederlandse netbeheerders samenwerken aan de vernieuwing van de energiemarkt. Binnen de pRO wordt sectorbreed gewerkt aan digitalisering, standaardisatie en samenwerking. De organisatie is volop in ontwikkeling. Je komt terecht in een team dat werkt aan maatschappelijke impact en energietransitie.
Jouw rol als Project Management Ondersteuner
Als Project Management Ondersteuner ondersteun je strategische initiatieven, thema’s, epics, programma’s en overleggen binnen de pRO. Je levert een essentiële bijdrage aan de implementatie van werkwijzen, het organiseren van bijeenkomsten, het bewaken van voortgang en het voorbereiden van managementinformatie voor programma’s, thema’s, en epics. Je fungeert als de schakel tussen inhoud, organisatie en uitvoering en je kijkt met een scherpe blik met betrekking tot zaken als verbetering, standaardisering en automatisering.
Jouw verantwoordelijkheden op een rij:
• Ondersteunen van strategische programma’s en themateams binnen pRO
• Voorbereiden en coördineren van overleggen, bijeenkomsten en besluitvorming
• Opstellen en bijhouden van planningen, voortgangsrapportages en dashboards
• Monitoren en rapporteren over de voortgang van Epics
• Signaleren van knelpunten en voorstellen van verbeteringen
• Bewaken van acties, deadlines en besluitvormingsprocessen
• Opstellen van communicatiemiddelen, notities en PowerPoint-presentaties
Wat houdt de opdracht in?
• Een opdracht voor 32 uur per week verdeeld over 5 dagen;
• Start z.s.m.;
• Looptijd tm 31-12-2026 met optie tot verlenging;
• Minimaal twee dagen in de week op de locatie in Amersfoort werken;
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox